Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A férfi fogamzásgátlás mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi fogamzásgátlás mennyire hatásos? Úgy értem van a külön férfiaknak tabletta az ugyanúgy megvéd a bajtól mint a nőknek készülő fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a kutatók sokat próbálkoztak mivel a férfiaknál nehezebb a dolog mint a nőknél, de annak ellenére ugye ugyan olyan biztonságban érezhetem magam?
2010. júl. 4. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Én azon a véleményen vagyok, hogy kivételek mindig is lesznek(meddőség), de nagyon kis arányban, ezeknek utána néztem, doktort kérdeztem, mert hát annyian riogatják az embert itt is.

[link]

[link] ( a fog.gátló ártatlan!rész)


Amúgy szerintem is a nők feladata....én sem tenném ki a párom ilyennek, ami nagyon kezdetleges és szerintem is a nők dolga a fogamzásgátlás ilyen formája, jobban is bíznék magamban, hogy bevettem, minden rendben :)

2010. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ti ennyire hülyének nézitek a párotokat,hogy nem képes naponta egy bogyót bevenni? Apukám szívbeteg és olyan precízen szedi a gyógyszereit,hogy egy patika megirigyelhetné,amilyen rendet ő tart.Ha valaki AKARJA,annak nem akadály.A mobil a pasiknak is csörögne,hogy vegye be.Amiíg mindenki úgy gondolja,hogy a fogamzásgátlás a nő feladata (az okát ugyan nem értem),addig ez így is marad.

Kivételek igen mindig is lesznek.Mivel,ha mindenkinél meddőséget okozna,akkor már rég betiltották volna!Itt csak az a kérdés,Te benne leszel a kivételben?Ha benne lettél téged vígasztal,hogy a többieknek semmi bajuk?

2010. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom miért kell ennyire felháborodni?:))) én így gondolom, h ez az én feladatom, nekem semmi mellékhatás nincs, megszépítette a bőröm, stb:) és nem arról van szó h nem bízom a páromban, de mki emberből van, ő is elfelejthetné és nekem jobb úgy, hogy én szedem, kezdetleges vmit nem tömnék bele :/ a női meg azért valljuk már be h nem olyan, mint 20 éve volt!
2010. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyok kiakadva,mert nálam,ez a valljuk be,csúcsszuper alacsonyhormontartalmú cucc meddőséget okozott és bizony több évembe került,hogy most legyen egy gyerekem.Próbálom felhívni a figyelmet,hogy ez bizony még mindig veszélyes,de amíg az a fontos,hogy megszépíti a bőrt és nem kell izgulni,mert napra pontosan beállította a vérzést,addig hiába is mondom,hogy vigyázni kell!

A pasi fogamzásgátlóra visszatérve.Ha valakivel lefekszem,akkor bízom benne,hogy ő is komolyan gondolja a védekezést.Csak azért nem szednék bogyót,mert félek,hogy a párom nem veszi be.Megbízom benne,ahogy itt több millió srác megbízik a barátnőjében,persze a kényelem kedvéért.

2010. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%

Mellékes dologként írtam, hogy nálam nincs mellékhatása(meddőséget félretéve).Sajnálom h te az lettél, de akkor sem beszélünk még 10%-ról sem, aki beleesik, jóval kisebb.

Most megint írjam?BÍZOM A BARÁTOMBAN!Nem erről van szó!De én egy kezdetleges vmit, ami még kísérlet szintjén tart, nem adnék be neki, te meg írod h a nőitől meddőséget kaptál, de a pasidnak simán beadnál egy ilyet, ami csak pár éve van?érdekes...én biztos h nem próbáltatnám ki vele

2010. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
9%
Nem azért szedek fogamzásgátlót, mert képtelen lennék bízni benne vagy ilyesmi :D ekkora hülyeséget már bocsi...nem az ő kedvéért szedem, a magam kedvéért és a MI kedvünkért, mert ez a legmegbízhatóbb az én koromban
2010. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"jobban is bíznék magamban, hogy bevettem, minden rendben"


Itt írtad,hogy jobban bíznál magadban,hogy bevetted.Nekem tényleg mindegy,mert sem én sem a férjem nem fog soha ebben az életben többet ilyet szedni.

Nem azzal van bajom,hogy ezt a kísérlet alatt lévő cuccot nem szedik még be a férfiak,hanem azzal,hogy a nők úgy állnak hozzá,hogy ne szedjék,mert akkor veszélybe kerül a nemzőképességük,a sajátjuk meg le van tojva.Pedig az övék is veszélyben van,akár szembe néznek vele,akár nem.

2010. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Ezt általánosságban írtam, én már több ideje szedem és hozzá vagyok szokva, ez nem arról szól h a pasimat hülyének nézem, mert lehet elfelejtené vagy vmi, nem erről van szó.

De ha te sem vetetnél be ilyet a pároddal, nem tudom miről van szó?:) Eddig nekem úgy tűnt, hogy inkább ő vegye be, mint te, de az még annyira sincs olyan szinten, mint a női, annyira kezdetleges még most is.

Amúgy én meg úgy gondolom, hogy jobb a pozitív gondolkodás, mint bemesélni magamnak h meddő leszek.De te is a "jobbik" esetbe tartoztál, nem örök életedre lettél meddő, ennek talán örülhetsz.

Egyébként ahogy olvasgattam már sok cikket, nem mindig a tabletta a hibás, hanem pl előtte tényleg nincsenek meg a szükséges vizsgálatok, ami nem csak a rákszűrésből áll meg vérvétel, mint sokaknál.Ezzel nem azt akarom mondani, h neked nem attól volt, biztos alaposan kivizsgáltak és rájöttek h mi a baj és tényleg sajnálom az eseted, amit tehetsz az annyi, h örülsz a gyerekednek:)

2010. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értesz,mint ahogy sokak nem.Engem alaposan kivizsgáltak,mivel gyereket akartam,aztán úgy alakult az életem,hogy a baba dolog napolva lett,aztán fogamzásgátlót kezdtem szedni és utána már többet nem volt peteérésem.Tényleg örülök a fiamnak,és pont ezért próbálom felhívni a figyelmet,hogy ennek a dolognak nem csak előnyös oldala van,hanem veszélye is.Aki épp szedi el sem tudja még képzelni,hogy utána esetleg átkozni fogja a napot,amikor elkezdte.Most mindenki biztonságban érzi magát,de egyszerűen csak a szerencséjében bízhat.

A férfi fogamzásgátlót tényleg nem engedném meg,hogy a férjem szedje,de nem azért,mert majd én szedem az enyém,mert ez a nő dolga.Mert én sem szedem,mert mindkettő veszélyes.Ez zavar,hogy a férfi szervezetét védeni kell,de a nő minden szemetet lenyel.

2010. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
De értelek, igaz h ezt így nem írtad le előtte.Én tudom h benne van a pakliban, de akkor is csak 1-2%, tudom, bárki beleeshet.De amúgy meg a női és a férfi nem is hasonlítható össze még, a férfi annyira kezdetleges,hogy teszt szintjén van, a női teljesen más, a veszély mindig ott lesz mindennél, de a férfinél szted nem jobban?Ezért legyen ez az én dolgom és nem a páromé, sokkal veszélyesebb a férfi, mint a női én úgy gondolom.Az meg jó h ezt megosztod velünk,de ezért nem fogom abbahagyni a szedését, ezt tartom a legbiztonságosabbnak stb és nem arról van szó h nem értem meg amit írsz:) de itt sztem zárjuk is le.
2010. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!