Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illő elmondani az egészségügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illő elmondani az egészségügyi problémáinkat ha ismerkedünk valakivel komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ milyen problémákra gondolsz.

Nem mindegy pl, hogy ha 3 napja fosol, vagy ha skizofrén vagy.

2017. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem igen. Bár nem tudom, én mivel mint ápolónő vagyok, sokkal jobban elfogadom. Mivel apukámnak egy lába sincs, tolószékes, így emiatt még inkább elfogadóbb vagyok, akár mozgássérültekkel is-csúnyán mondva, értitek. tehát simán el tudom képzelni hogy mozgáskorlátozott férfivel éljek.


Nem tudom miről van szó, nem írtad, de lehet én túl szélsőséges vagyok, és mindent totál megértek, és abszolút belefér. Lehet másnak nem.

mert pl sok embertől hallom mi baja..én meg magamba picit legyintek, mivel sebészeten dolgozom, és ahogy látom- akinek még éppen csak van egy kis vérnyomása, és nem vérzett el, az még egy tök jól elevickélő ember :D


na de...szerintem ja,. illik elmondani.

2017. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha olyan betegségem van akkor nem ismerkedek eleve, mert nem akarok másnak gondot okozni.
2017. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hallási problémákra pl..
2017. okt. 17. 17:18
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Első vagyok. Illik elmondani. A másodikkal ellentétben vannak olyanok akiket kifejezetten taszíthat.
2017. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Az lófsz. :Ddddd nekem is olyan 60%-os a hallásom :D

Pacsit ide :D

2017. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak eszreveszi, hogy suket vagy, bakker
2017. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Színtévesztő vagyok.

Nem az első randin hozom fel ezt, de még a randizás alatt elmondom.

Ne lepődjön meg a későbbiekben, ha vásárláskor megkér, hogy vigyek már be egy zöld basic felsőt neki az öltözőbe és én barnát viszek.


Illetve ha lenne olyan egészségügyi problémám, ami komoly és maradandó (hosszú ideig még meglesz), akkor azt elmondanám. Továbbá el is várom a másik féltől is. Tehát ha HIV fertőzött valaki, azt azért nem árt elmondani.

2017. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, mi az.

Én pl. PCOS-es vagyok, de erre első közös étkezéskor fény derül, ha komolyodik, akkor ugye gyerekvállalás tekintetben is fontos tényező.


Ami nálam kizáró ok, az rák, aids, komoly és/vagy kezeletlen mentális problémák.

2017. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pajzsmirigyes vagyok és inzulin rezisztenciám van, általában elég hamar elmondom, mert gyorsan feltűnik, hogy úgy eszek, mint egy cukorbetegnek kell. Eddig még sose dobtak ezért, bár kezelve az én betegségeimnek nincs hatása az életemre. Én barátomnak szívritmus zavara van/volt, ezt is hamar elmondta, engem nem zavart.
2017. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!