Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnak is megváltozott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is megváltozott a barátnője, miután elkezdte szedni a tablettát?

Figyelt kérdés

Az első 1-2 hónapban még nem volt semmi különös, miután átálltunk gumiról, de utána egyre több minden változott vele.

Először csak ingerlékeny volt, majd már egy ideje ez átfordult teljes közönybe. Először nem aggódtam túlságosan, mert mindenkivel megesik, de mostanra állandósult. És nem arról van szó, hogy elszállt volna a rózsaszín köd, mert nem csak irányomba ilyen, hanem minden és mindenki felé.

Próbáltam beszélni vele anélkül, hogy konkrét lennék, mert azzal jó eséllyel csak annyit érnék el, hogy a közelemben megerőlteti magát, hogy normálisabbnak tűnjön, de semmi. Ráadásul nem történt semmi negatív az életében, ami erre adna okot, inkább az ellenkezője.


23/F 19/L


2019. ápr. 25. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem hiába nem szeretnék sokan azt a vackot szedni...
2019. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Évekig szedtem, nekem volt a hangulatomra hatása.
2019. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
*nem volt
2019. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hormonok a hangulatot is szabályozzák és mert csak 19 éves.
2019. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Évekig szedtem, ez alatt az idő alatt 2 (!) férfi adott ultimátumot: vagy abbahagyom vagy pedig elhagy. Ennek az oka az volt, hogy olyan idegbeteg lettem tőle, hogy már magamat irritáltam. Ja, az hab volt a tortán, hogy a libidóm a nullával volt egyenlő, semennyire nem kívántam a szexet.

Ideggörcs barátnő aki még szexelni se akar, főnyeremény. 😅

2019. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rám semmi hatással nincs a tabletta, amit 18 éves korom óta szedek (most 26 vagyok).

Nem csökkent a libidóm (sőőt...), nem híztam tőle (a melleim nőttek csak), nem változott a viselkedésem.

Nem tudom, hogy a barátnőd melyik tabit szedi, de ha ennyire kibillenti a normál életéből, irány a nőgyógyász és írasson fel egy másik fajtát.

Jó a fogamzásgátló, csak ügyesen kell választani.

2019. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam hasonlót,én elèggé depressziós lettem tőle,sajnos ez is lehet mellékhatás fogamzásgátló mellett.
2019. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt a depresszióm és a szorongásom, mert betegségre szedtem, viszont 17 kiló feljött 4 hónap alatt.
2019. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!