Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is megváltozott barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is megváltozott barátnője a fogamzásgátló gyógyszertöl?

Figyelt kérdés
Amióta szedi kissé rideg lett irányomban, nem olyan bújós és nem szeretget annyit. Néha megmagyarázhatatlanul viselkedik, elhajol ha megakarom csókolni vagy nem beszélünk annyit interneten meg személyesén sem. Ha neten beszélünk akkor nem olyan kedves, érdeklődő. Más is járt így? Hogyan toleráltad? Mi sült belőle ki? Nyugtalanító nagyon és rosszul is esik ,néha már önmagam sem hiszem el hogy mik jutnak eszemben. ..mit csináljak vagy hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

2015. márc. 9. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csökkent tőle a libidóm.
2015. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Visszatérve -> abbahagytam.
2015. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Az enyémnek bajsza nőtt és Béla lett
2015. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában méretben változnak meg a csajok :D
2015. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tasu válasza:
Ja az èn bwrátnőm jo "irányba" kifenekesedett
2015. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem a célcsoportba tartozom, de én mikor szedtem fog.gátlót olyan depressziós lettem, hogy még az öngyilkosság is megfogant bennem. Senkivel nem akartam kapcsolatba kerülni, a páromat is távolabbról "szemléltem".


Valószínűleg nem jól reagál a gyógyszerre, javasolnám, hogy beszéljen az orvosával és kérjen másikat, mert hosszú távon mindketten megsínylitek. Ha pedig vált másikra akkor légy nagyon türelmes, mert nekem 1 hónapnyi adag 3 hónapig hatott negatívan érzelmileg. Vagyis elég lassan állt helyre minden.

2015. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

a nők itt is ráfogják a hisztijüket meg a rosszkedvüket a gyógyszerre. ahogy a menstruációra szokták...

mert azt hiszik ilyenkor úgy viselkedhetnek ahogy akarnak. gyáva majmok. ahelyett,h elmondanák, h mi van, inkább csak kamuznak

2015. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy hormonmentes tabi megoldaná a problémát. De mindenképp nőgyógyásznak szólni kell róla.
2018. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!