Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Most tartok a 2. Levelnel a placebo szemekbol a 3. szemnel. Gorcsolget a hasam mar de meg semmi. Tegnap egy nagyon pici verdarabkat lattam illetve elotte nap egyszer barnas folyas. Jelenthet e bajt?

ápr. 27. 06:16  Privát üzenet  

A válaszok
Nem, így kezdődika megvonásos vérzés, nyugi.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 27. 06:39 Privát üzenet
Mivel ez megvonásos vérzés,így "normális" menstruációd nem lesz, amíg gyógyszert szedsz. Nyugi,nincs semmi baj. ;)

# 2/2Időpont ápr. 27. 13:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Placebo idoszakbam voltunk egyutt?
Március 1-jén hagytam abba a fogamzásgátlót. A placebo tablettákat már nem kezdtem el szedni. Szerintetek? Többi lent.
Roxanelle fogamzásgátlót szedtem. Az orvosom azt mondta hogy tegnap este már ne vegyem be, mert pitvarfibrillációm van és trombózist okoz. Tegnap a placebo fehér tablettát...
Nem vettem be két placebo tablettát, de lefeküdtem a barátommal. Lehetek terhes?
A placebo hét hányadik napján kéne megjönnie?
Kötelező szedni a placebo tablettát? Rosszul csináltam valamit?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!