Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm szájába elmentem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szájába elmentem először óvszer nélkül, nem nyelte le, majd pár perccel később óvszeren keresztül is orálozott majd aktus volt ebben az óvszerben. Ettől lehet terhes?

Figyelt kérdés
Ez most fontos lenne, légyszíves ne idiótázzatok le. Neten írták angol oldalakon hogy a sperma a meleg környezet miatt napokig él a szájban, és olyat is olvastam hogy egy laborban mikor egy nő száját egyszer vizsgálták élő spermát találtak a nyálában. Ilyen lehet? Félek egy kicsit. Normális válaszokat légyszíves, előre is köszönöm
2019. máj. 11. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet. Amíg nem lentre élvezel bele, addig nem.


A szájáról háát:

Mindent bele.:)

2019. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"majd aktus volt ebben az óvszerben"

Ha z óvszerben orálozott, és felsértette a fogával, majd ugyan ebben az óvszerben hüvelybe hatoltál, akkor lehet.

De kicsi az esély.

2019. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kevés rá az esély, de lehet
2019. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szájban meddig életképes egyébként a spermium?
2019. máj. 11. 13:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg akkor az csak legenda hogy 2 éve egy csaj szájából vett nyálban mikroszkóp alatt élő spermiumot találtak, és a szájban napokig elél?
2019. máj. 11. 13:48
 6/9 A kérdező kommentje:
2019. máj. 11. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A szájából nem tud a hüvelyébe kerülni a sperma, tehát hiába él benne 2 évig, nem tud terhes lenni tőle..
2019. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem érted a kérdést utolsó? Beleélveztem a szájába, utána kotonban cumizott le megint és utána beraktam neki azzal a kotonnal amiben cumizott is. Amikor már kotonban cumizott le, a kotonra az előző koton nélküli beleélvezésből a szájából nem ment rá a sperma?
2019. máj. 11. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt. Persze léteznek csodák, de ha amúgy minden rendben volt a gumival minimális esély van rá.
2019. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!