Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha csak két nap gyógyszerszüne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak két nap gyógyszerszünetet tartok, meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Jangee fogamzásgátlót szedek, egészségügyi okokból (túl fájdalmas menzeszem volt), már 3 éve. Az lenne a kérdésem, hogy ha át szeretném rendezni a napokat, azaz más napon szeretném innentől az első szemet bevenni, és csak kettő gyógyszermentes napot tartanék így, megjönne a megvonásos vérzésem ugyanúgy?

Csütörtökön már nem szoktam bevenni tablettát, és szombat este vagy vasárnap délelőtt szokott megjönni. Attól még, hogy most szombaton (vagy vasárnap, még nem döntöttem el) elkezdeném az új levelet, ugyanúgy megjönne, illetve ugyanúgy 4-5 napig véreznék, vagy amint újra a szervezetembe kerül a hormon, abbamarad a vérzés is?


Köszönöm a válaszokat! :)



2019. máj. 12. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy ugyanugy legyen fogamzasgatlo hatasa, az a legjobb ha egyaltalan nem tartasz szunetet, hanem szeded tovabb a kovetkezo levelet es csak azutan tartasz szunetet.

Amugy minden benne van reszletesen a betegtajekoztatoban. Kicsit hosszu, de megeri vegignyalazni. :D


26N

2019. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ismerem a betegtájékoztatót, az a típus vagyok aki minden új doboznál újraolvassa, hátha változtattak benne... :)


De arról, amit kérdeztem, nem ír.

Ezért teszem fel a kérdést.

2019. máj. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!