Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 éve gumiba szexelünk és már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve gumiba szexelünk és már nem bírom mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve gumiba szexelünk mert nem szedhet tablettát (anyukájának volt már trombózisa így az orvos nem írja fel neki még akkor sem ha az anyukájánál nem is a fogamzásgátló miatt történt,mivel így már nagyobb az esély hogy ő is hajlamos rá).


Nagyon sok problémát okoz nekünk ez a dolog, nem élvezem a szexet így, nem érzek semmit. Ő meg nem nagyon akar ezen változtatni mert hogy nem tud mit csinálni. Az orvos lebeszélte őt a spirálról is mert hogy azt inkább szülés után ajánlják illetve elég fájdalmas is a felhelyezésre.

Én erőltetem kicsit hogy menjen el vérvételre hogy kiderüljön hajlamos-e trombózisra vagy akkor mégis szedhetne tablettát.

Pharmatexet sem akarja mert hogy sok barátnője lett attól terhes stb.


Van valaki hasonló cipőben? Mit lehet tenni? Én vagyok a szar hogy hisztizek a gumi miatt? Csak tényleg már 2 éve bírom de nekem egyáltalán nem élvezetes így a szex.


2019. máj. 19. 11:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
4%

Szánalmasak vagytok komolyan, főleg a privátban mocskolódók. A gumi nekem nem "kicsit kényelmetlen", hanem semmit sem érzek benne, nem élvezem egyáltalán a szexet. Nevetséges, hogy szerintetek egy férfinak is ezt el kellene tűrnie...

De mint mondtam, szerencsére a való életben normálisak a csajok, és nem akarják rád erőltetni a gumit. Ez a militáns hangnem csak a gyakorin létezik. Srácok, ne dőljetek be nekik!

2019. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, szerencsére mi nők is mondhatjuk, hogy vannak még normális férfiak, akiknek a barátnője egészsége fontosabb, mint egy pár mikrométeres gumi, amit használnia kéne, mert fontosabb a számára szeretett személy. Gondolom, neked a szeretet, szerelem, tisztelet szó semmit nem mond. És szerinted az már nem is normális csaj, akinek trombózishajlama van és nem tudod rákényszeríteni az akaratodat? Hm, akkor majd az idős beteg szüleidet is dobd le a Taigetoszról, ha oda jutnak, mert csak útban lesznek.


Én nem támadlak. Én sajnállak, de úgy őszintén...

2019. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
12: Ó, dehogynem támadsz, minden sorodból süt a tipikus női manipuláció, meg a szavaim kiforgatása. Itt te nyomod a lelki zsarolást, meg a problémám jelentéktelenítését, és te akarod a hozzám hasonló férfiakra kényszeríteni a gumit. Ezzel szemben én mit is mondok? Hát azt, hogy keresni kell olyat, akivel passzolunk. Hol is veszélyeztetem ezzel bárki egészségét? Mert hogy többedjére vádoltok ezzel.
2019. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Hát azt, hogy keresni kell olyat, akivel passzolunk."

Hát... Én nem a 12-es vagyok, de rohadtul nem ezt mondtad, hanem szó szerint azt, hogy a normális nő beszedi a fogamzásgátlót (akkor is, ha baja van tőle. Bár ezt nem tetted hozzá, de nagyon sok káros hatása van, ennek tudatában mégis kb elvárandó, hogy akkor is szedje, mert te nem élvezed a szexet... Tanuld meg élvezni akkor.)

2019. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#11: "Nevetséges, hogy szerintetek egy férfinak is ezt el kellene tűrnie..." Igen? Nevetséges? És a nőnek el kell tűrnie, hogy tömje magàt hormonokkal mert neked az megfelel? Végülis mindegy hogy valaki bele is halhat a trombózisba. Igazad van. Egyébként nagyon remélem, hogy csak trollkodsz és nem ilyen vagy a valóságban. Mert hányinerkeltő a szöveged.
2019. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

14: Mucika, nem tűnik fel, hogy most is te akarsz nekem dirigálni, mit és hogyan csináljak? Akárhogy csűritek, nekem akkor sem kell olyan nő, aki csak gumiban hajlandó szexelni. És mint mondtam, szerencsére ilyen nőket kizárólag ezen az oldalon látok, fogalmam sincs, hogy tömörültetek mind ide.


15: Ha tudnál szöveget értelmezni a hányingeredtől, akkor rájönnél, hogy semmi ilyet nem mondtam. Nem igaz, hogy azt kell nektek magyarázni, hogy egy férfinak is joga van élvezni a szexet.

2019. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Azért az elég undorító, hogy minden (szerinted normális) nőbe beleteszed gumi nélkül, és adogatod át nekik a nemibetegségeket... Mert védekezés nem csak terhesség miatt lett kitalálva. És ha több nőt is kefélsz, akkor nagyon könnyű fertőzéseket terjeszteni. Persze a sok "normális" nő ezt mind bevállalja, hogy neked örömöt okozzon.

De minden szép és jót kívánok neked, leginkább, hogy járj úgy, mint a 64%-os kolléga (ha csak nem te vagy az véletlenül, másik fiókról...)

2019. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
17: Ne magadból indulj ki! Ha neked mindenki "beleteheti", csak be legyen zacskózva, akkor már kezdem érteni a vehemenciádat. :DD A normális nőknél természetesen ez sem így működik.
2019. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#17: Hiába beszélünk neki, ez egy idióta.
2019. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#17 vagyok. Mivel évek óta kapcsolatban élek, ahol gyerekek vannak, és nem lyukas gumival hoztuk össze őket, rohadtul mellélőttél...

#9 válasz is az enyém volt, ott leírtam, hogy szedtem egy ideig. Rosszul voltam, előjött a depresszióm, a libidóm megszűnt létezni, nem kívántam tőle a szexet a hátam közepére sem (nem az exem erőltette amúgy, saját döntés volt, hogy megpróbálom. Nem jött be.)

Ez 8 éve volt, azóta voltak kapcsolataim nyilván, de senki nem akarta rám kényszeríteni a gyógyszert.

Minderre még rájött a trombózis-hajlam. Ha akarnám, se szedhetném.

Elárulom, hogy 16 éve élek nemi életet, nekem bejött a megszakítás, de:

Ezt csak tartós kapcsolatban. És mivel pontos a ciklusom, tudom, mikor vagyok termékeny. Na, olyankor, arra a pár napra előkerül a gumi. Kibírja a párom, nem szenvedés a szex.

Korai kapcsolatban, alkalmi kapcsolatban felelőtlenség gumi nélkül. (Nem mondom, hogy nem követtem el ilyet fiatalabb koromban, csináltam én is hülyeségeket).

De hogy csak az legyen normális, szexelhető nő, aki hormonokkal tömi magát, a káros hatások ellenére.... Na ezzel akkor sem tudok egyet érteni.

2019. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!