Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál szülés előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál szülés előtt?

Figyelt kérdés

Van koztetek olyan akinek raktak fel spiralt ugy hogy meg nem szult? Tudom hogy van mar ilyen kissebb verzio direkt erre. Tabit nem szeretnek szedni es a kovetkezo 5 evben meg gyereket sem vallalnek, ezert gondolkoztam hormontartalmu spiralon. Kinek hol/mennyiert tettek fel illetve az eszkoz mennyibe kerult?

Koszi



2019. máj. 26. 04:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tabit nem akarsz szedni, akkor miert hormonos spiralban gondolkodsz? Van hormon nelkuli is, az is eleg jol mukodik. Amugy 12 rugo egy hormonmentes, hormonos pedig 40+, a nogyogyasz meg annyiert rakja fel, amennyi a dija.
2019. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tabi az egesz hormonhaztartasodat borogatja, a hormontartalmu spiral annyira minimalis hogy gyakorlatilag csak helyben fejti ki a hatasat. Amugy sem szeretnek elfelejtett meg nem idoben beszedett tabik miatt aggodni. Spiral ott van es kesz. A kerdes viszont leginkabb arra vonatkozott hogy van e itt olyan akinek szules elott helyeztek fel
2019. máj. 26. 11:38
 3/3 anonim válasza:
En 18 vagyok es nemreg kaptam. Meg nem szultem:)
2019. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!