Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Annyira elegem van ebből, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elegem van ebből, ti hogy kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Annyira utálom, hogy kb az összes csávónak könyörögni kell, hogy húzza fel a gumit, miután egyértelműen elmondom mindig, ha új partnerem van, hogy én nem szedek fogamzásgátló tablettát.

Nem értem, ez miért bűn, az óvszer ugyanolyan jól működő védekezési módszer.

Kipróbáltam a tablettát, nem tetszett, mert voltak mellékhatásai, nem akarok kísérletezni magamon, és igenis vannak nők, akik nem szedhetik amugy meg, egyéb okokból.


Csak nem értem, mit kötekednek a pasik, hogy elmondom ezt, aztán jönnek ezzel a dumával, hogy de nem is kell, mert tudnak vigyázni, meg majd a közepén/végén fölveszik, vagy fordítva, a végén akarja levenni..

Annyira nem bírom ezt, és általában a kapcsolatot is tönkre teszi.

Lányok, ilyenkor ti mit reagáltok?


24l



2019. máj. 31. 17:28
 1/10 anonim válasza:
0%
szia miért nem védekezel inkább spirállal?
2019. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Férfiként írok, hogy együttérzek veletek. Sosem csinálnék ilyet. Az a baj, hogy nekünk ég és föld a különbség. De ennek ellenére nem virnyákolnék, ha a nő azt mondja kell.
2019. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Én csak azon csodálkozom hogy az ilyen ovodás idióta "férfiakkal" lefeküdtök gond nélkül, aki meg normális azt hanyagoljátok mindenhogyan.

Szánalmas 😁

2019. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki gumiban nem tud dugni azt lapátra kell tenni. Ennyi
2019. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elso... a spiral nem ved meg a nemi betegsegektol. Ujonnan megismert partnertol nagyobb az eselyed elkapni valami kankót vagy clamidiat mint teherbe esni... es ne higgyetek hogy latszik valakin ha nemi beteg...
2019. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tejofil se, a muronyi Rolika se,meg a Mancika se húz kottonyt az éjjel nappal kurapestbe. Akkor nekik miért kellene? Hát ez a valóság náluk.
2019. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van,tényleg nagyon gyakori jelenség ez. Én egyszerüen oldom meg,addig nem nyitom szét,amig nincs rajta gumi. Haa meg “nincs nála” akkor vagy elmegy venni,vagy pedig elköszönök tőle. Nagyon gyorsan fel szokott kerülni ilyenkor. Ne hagyd magad.
2019. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen pasival le nem fekudnek, kapcsolatot meg foleg nem alakitanek ki vele akinek annyi esze van hogy "jaj de tud vigyázni" az rendkívül önző. Szedtem en is fogamzagatlot, nekem nem volt tole problémám, de friss kapcsolatba is inkabb ovszerrel védekeztem az elején.
2019. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom hogy probléma van vele ha a lány óvszert akar használni. Mindig bepróbálkoznak hogy nincs náluk, meg ha van is kicsi a méret, meg nem jó, stb, már nagyon elegem lett, ezért én is viszek magammal óvszert ha úgy sejtem hogy lesz vmi. Ha mondja a srác hogy nincs nála én meg mondom hogy nyugi, nálam van. Nem biztos hogy jó taktika, de tényleg kivagyok ettől én is, voltak menstruációs és hormon gondjaim, mostanra helyre jött és nem akarom bezavarni a rendszert, azért nem szeretnék tabit.

28/n

2019. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fruzs33 ***** válasza:
33%
Mert szorítja a himbilimbijüket,és utálják."Ilyenekkel nem kell szóba állni."-Persze.És hogy számítod ki kicsoda és milyen?
2019. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!