Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Baromira elegem van! Jelenleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromira elegem van! Jelenleg zsinórban a 3. nőbe vagyok szerelmes, aki nem viszonozza az érzéseim! Mégis miért vagyok ilyen peches?!

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondta legalábbis nem tud róla,hogy ne hetero lenne.Dr azért mégis próbálkoznék,mert alapból érzelmileg közel állok hozzá.Adjatok ötleteket,tippeket légyszi,mert ez a sok kudarcot már nem bírom!
2019. jan. 19. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Törődj bele. Nekem se jobb a helyzet. De állj fel, és menj tovább nyugodtan. :)
2019. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 :DDD

Kérdező nyugi előfordul. Ha hetero hagyjad mert nagy eséllyel te sérülsz ha jobban belekeveredsz érzelmileg.

Majd jön valaki, de megpróbálhatsz célzottan nem hetero lányokkal is ismerkedni. Bulik, társkeresők...

2019. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Micsoda dilemma. Ohhhhh
2019. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
azért vagy ilyen peches, mert nem tartod tiszteletben, hogy valaki hetero, gyakorlatilag magadnak keresed ezzel a bajt :D
2019. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Talán neked kéne tudni a legjobban, hogy milyenek is a nők. Férfiként mondjam el én?
2019. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Régóta házas,elhagyagolt nőkkel próbálkozz náluk nagyon sok esélyes van ,mert ki vannak éhezve a törődésre és figyelemre. - Ráadásul az itt okoskodó, amúgy gerinctelen pasikat is felszarvazhatod,ami önmagában megéri 😉😉
2019. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon megéri. Majd cserébe én is ott cseszek ki a nőkkel, ahol tudok, hogy jó arc legyek :)
2019. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
A kérdező egy picit megérzett abból, amit egy átlag fiú folyamatosan érez. Szegénykém.
2019. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Ezek szerint gyakran utasítanak el a nők azért mert a veled ellentétes nemhez vonzódnak?
2019. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha igen akkor ugyanarról beszélünk.

Olyan nővel aki nem vonzódik más nőkhöz nem tudunk mit kezdeni, de aki igen nála már van esélyünk. Onnan már csak rajtunk múlik, ha nem jön össze valami miatt, akkor sem hisztizünk, hogy hülye nők.

Neked hetero fiúként könnyebb dolgod van, több a hetero lány mint a leszbikus, de a biszexeknél is van esélyed. Ha ennyi lány közül nem találsz senkit, nem biztos hogy velük van a probléma, lehet neked kéne változtatnod. Kezd azzal hogy ezt a szánalmas hisztizést, meg saját magad sajnáltatását abbahagyod.

A kérdezőnek nem az a problémája hogy nem bír felszedni senkit, hanem hogy nem talál nem hetero nőt. kevesebb nőből válogathat, mivel kevesebb a nem hetero nő, és még azok közül sem mindenki vállalja fel. Ehhez képest neked borzasztó könnyű dolgodnak kéne hogy legyen, ne minket hibáztass ha nem így van.

2019. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!