Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap együtt voltunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap együtt voltunk a párommal, de aktus közben lecsúszott a gumi, de nem ment el bennem, kell esemény utáni?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk pontosan hogy volt e bennem gumi nélkül, vagy hogy rögtön észre vettük-e a balesetet, de utána rögtön felhúzott egy másikat. A ciklusom össze vissza van (és volt mindig is) szóval nem tudom mikor van ovulációm. Mindig védekezünk, tablettát is szedtem régebben, de azt sajnos abba kellett hagynom, nem szoktunk csak úgy felelőtlenül egymásnak esni. Szerintetek nagyon kellene aggódnom? A környezetemben elég sokan a megszakításos módszert alkalmazzák, amit nem mondanék védekezésnek, de nem lesznek terhesek.Én pedig mindig figyelek a megfelelő védekezésre. Mekkora pechesnek kell lennem, hogy ez miatt a kis baleset miatt pont én kerüljek olyan szituba amit nagyon nem szeretnék?

2019. jún. 6. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
2019. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kis esélye van annak hogy teherbe ess,viszont ezt senki sem tudja megmondani 100%-ra. Sürgősségi gyógyszert használhatsz? Én a helyedben (csak hogy megnyugodjak) bevennék egyet.
2019. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem be, mert igazából 4. napja van ilyen barnás pirosas folyásom, ami több pár cseppnél, szóval nem hiszem hogy az ovulációt kísérő dolog lenne, de nem tűnik rendes mensinek, amivel nem vagyok kisegítve...
2019. jún. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!