Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hibáztam és belementem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam és belementem a megszakításos módszerbe. Mennyire kell félnem, illetve mit tehetnék? (F)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig sosem szexeltem óvszer nélkül, de legutóbb a párom rávett a megszakításos módszerre, amire a pillanat hevében beleegyeztem, de utólag belátom, hogy hibáztam. Nem szed semmilyen fogamzásgátlót. Nem élveztem bele, de akkor sem tudok megnyugodni. Mit javasoltok?

2019. jún. 10. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közepesen kell félned és szrt se tudsz tenni.
2019. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Téged bepaliztak.
2019. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Imádkozz és legközelebb legyen több eszed!
2019. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha el sem élveztél (vagy csak szex után, máshogy), és egymenetes volt a dolog (előtte nem is önkielégítettél), akkor az esélye a terhességnek egészen minimális. (Tovább csökkenti, ha a partnerednek épp nem volt peteérése, vagyis nem félúton volt két menzesz közt.)


Ha nem élveztél bele, de épp csak kihúztad belőle és egyből el is mentél, az már neccesebb. Olyankor kerülhet sperma a hüvelyébe.


Ha félsz a következményektől és a párod rá tudod venni egy esemény utáni tablettára, akkor van 72 órátok. Egyébként sajnos csak reménykedni lehet, hogy nem lett belőle terhesség.

2019. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Van előváladék is orgazmus nélkül, és attól is teherbe eshet a csaj.
2019. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdéseknél mindìg örülök, hogy el vagyok kötve xd

29f

2019. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!