Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két gyerek után elkötelezettsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyerek után elkötelezettség magán úton?

Figyelt kérdés
Amennyiben lehetséges lenne és például megfogadnák egy orvost, természetesen a második terhességem befejezése után kérhetek elkötés? Tudom hogy korházanként változó lehet, de mivel fiatal vagyok 24 éves mégis biztosan tudom, hogy el szeretném magam ezután kötetei magán úton mennyibe kerül ez a műtét, gondolom ez esetben egészségügyi probléma lenne a papírra írva, de magán mégis kell fizetni és ennek az árára lennék kíváncsi.
2019. jún. 14. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem kérheted, legalábbis itthon Magyarországon, mert itt csak 3 gyerek vagy 45 éves kor után csinálják meg, magánban sem!
2019. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
300 ezer...
2019. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2. Mondom, hogy nem csinálják meg neki...
2019. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
mondom megcsinálják,van az a pénz,senki nem tudna róla,nekemis megcsinálták,nyugi,ez magyarország,pénzért mindent,te hol élsz? 1-es.
2019. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon élek és 40 év vagy 3 saját gyerek nélkül nem csinálják meg pénzért sem!
2019. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
az te vagy,sz.r helyen nézted.te és a dokin kivül senki se tudja a korodat....
2019. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te hol élsz? Ez előtt ki kell tölteni egy beleeggyező nyilatkozatot amin az adataid is szerepelnek valamint a feltételek megléte, amit elbírálnak és 6 hónap után ismét majd megint 6 hónap mire műtenek...
2019. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit vitáztok? A lényeg, legálisan nem csinálják meg, illegálisan meg ha bukta van, akkor mind a ketten leshettek!
2019. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nos igen a másik a 6 + 6 hónap várakozási idő miatt is gondoltam magán, hogy ott ugye egy például egészségügyi ürügynél nem igazán kell várakozni...
2019. jún. 14. 21:41
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem, de ez csak akkor csinálják ha valóban egészségügyi oka van...
2019. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!