Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két gyerek után elkötelezettsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyerek után elkötelezettség magán úton?

Figyelt kérdés
Amennyiben lehetséges lenne és például megfogadnák egy orvost, természetesen a második terhességem befejezése után kérhetek elkötés? Tudom hogy korházanként változó lehet, de mivel fiatal vagyok 24 éves mégis biztosan tudom, hogy el szeretném magam ezután kötetei magán úton mennyibe kerül ez a műtét, gondolom ez esetben egészségügyi probléma lenne a papírra írva, de magán mégis kell fizetni és ennek az árára lennék kíváncsi.
2019. jún. 14. 20:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha valóban vállalnak 300 ezerért az még nem is olyan sok ha azt vesszük mennyibe kerül egy abortusz plusz a lelki sérülések, ugye egyik fogamzásgátló sem 100 % pl a hugom bizonyítja aki gyógyszer mellett fogant, de az ismerőseim között is van rengeteg akik különböző módszer mellett lettek terhesek, ez alapján jutottam erre az elhatározásra. Köszönöm a válaszaitokat. Remélem azért van rá mód mégis...

Neked 2. Akinek sikerült neked csináltatnák meg a műtétet, ha szabad tudni?

2019. jún. 14. 21:45
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

Ürüggyel senki nem fog műteni.

De ha mindenképp akarod Bécsben van egy jó klinika ahol megcsinálják bárkinek, csak ki kell utazni.

2019. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor utána nézek Bécsnek ha nem lesz jobb. Nagyon sokat segítettél hiszen még erről nem olvastam sehol.
2019. jún. 14. 21:47
 14/17 anonim ***** válasza:

Szlovákiában is csinálnak ha jól tudom Pozsonyban van ez a klinika és magyarul is beszélnek.


[link]

2019. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

#14 nek igaza van.

Ên is pozsonyban ezen a klinikán kötettem el magam fêrfikënt.

Csak ajànlani tudom, nagyon kultúrált magán klinika. Volt magyarul beszêlô nôvër, këtàgyas szoba, külön fürdôvel amiben egyedül voltam finom ebéd.Szëp nagy lcd a falon, sok magyar adóval.

Jelentkezned kell mail-en. Majd rendes postai úton csak annyi kell a levêlbe, hogy ki vagy, mikor születtél, milyen eljàràst kêrsz.

30 nap kötelezô várakozàs van. De ezt majd úgyis elmondják neked.

Nôknek helyi êrzestelenitessel 600eur.

Reggel bemész, a recepción fizetsz, be kisêrnek a szobàdba. Âtöltözöl a pizsidbe amit vinned kell. A nôvêr hoz papîrokat amiket alà kell írnod. Megmutatja az ebêd menüket amikbôl választhatsz ( àtlag 5 eur).

Kicsit tv zel , bejön a doki. Megkêrdezi, hogy biztos akarod-e. Alâírja ô is. Megint tv zel. Kapsz egy mini.infúziót meg egy tabit ami állitólag ellazìt, nekem nem tűnt fel. Kapsz műtös zöld köppenyt, és átsétàltok a műtôbe. Nekem a vazektómia 30 perc volt. A doki meg a növêr közben kedêlyesen cseverêszik. Utàna vissza kisêrnek a szobàdba. Pàr órát tv zel. Kb 11.45 felê ebêd ... tv zês. Ên 13h untam meg, ês szóltam, hogy mennêk. Megkapod a záró papírokat, elbúcsúzik a doki ês vezethetsz haza.

Kellemes klinika ên ajànlom.

29f

2019. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2019. jún. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hű nagyon rendesek vagytok. Köszönöm a leírtakat nagyon sokat segített. Tényleg nagyon hálásan köszönöm puszi.
2019. jún. 19. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!