Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett voltam? (Fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett voltam? (Fogamzásgátló váltás)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy évig szedtem Zoely fogamzásgátló tablettát.

Az utolsó inaktív tabletta után váltottam Jangeera,a menstruációm első napján pontosan.


Elvileg nem kéne kiegészítő fogamzásgátlás, de aggódom. A 11. Szemnél tartottam mikor párommal szeretkeztünk.


Szerintetek lehet baj, vagy csak túlreagálom? Orvos szerint sem kell óvszer, és első 7 nap is bőven eltelt.


Előre is köszönöm!



2019. jún. 15. 12:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Azért aggódom mert ma reggel tojásfehérje szerű váladékom volt, és pont ma lenne peteérésem. És aggódom, hogy a gyógyszer nem hatott és ezért ez lehetett.

(Tudom, hogy a peteérést gátolja a gyógyszer, de ha nem hat...)

2019. jún. 15. 13:15
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogamzásgátló mellett is szokott ilyen folyásom lenni. Soha nem estem még teherbe tabletta szedése mellett, pedig hosszú évekig szedtem és szedek jelenleg is tablettát. Egyébként van már gyerekem, tehát egyébként semmi bajom teherbeesés terén.

És tegyük fel, hogy mégis lenne peteérésed, akkor mi van? Más hatása is van a fogamzásgátlónak, nem csak a peteérés meggátolása.

2019. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtattál. Nem hiába van olyan fajta tabletta is.

És gratulálok! :)

2019. jún. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!