Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Együttlét alatt lecsúszott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlét alatt lecsúszott a gumi, mensi első napján voltam, elkezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Szóval szeretkezés közben vettük észre, hogy lecsúszott a gumi, de rögtön kicseréltük másikra, tehát nem ment el bennem, de nem tudom hogy egyáltalán volt e bennem óvszer nélkül, vagy, ha igen akkor mennyit (1-2perc?) A mensim első napján voltam, de igazából már 2 hónapja nem jön meg rendesen, csak 35 naponta ilyen barnázás.

Szerintetek már most kezdjek el keresni abortusz klinikát?

(Csak közben meg arra gondolok, hogy ismerőseim közül is rengetegen ,,védekeznek" csupán a megszakításos módszerrel, ami ugye nem mondható védelemnek, viszont eddig még semmi probléma nem volt náluk. Ezért elég igazságtalanság lenne ha nálunk meg egy ilyen kisebb hiba miatt rögtön gyerek lenne belőle, amikor mi tényleg mindig megfelően védekezünk, ilyen malőr is csak most fordult elő először).



2019. jún. 22. 02:19
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon-nagyon kicsi lenne az esély, hogy ettől terhes legyél. Ha ilyen életképes, akkor megérdemelné az a gyerek, hogy éljen :D

Velem+exemmel ilyen 3x történt és sose lett gond.

2019. jún. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Liz* ***** válasza:

Nagyon minimális az esély, nem kell aggódnod. Viszont ha ennyire félsz inkább egy esemény utánit vegyél be, mint keressél abortusz klinikát.

" már 2 hónapja nem jön meg rendesen, csak 35 naponta ilyen barnázás" - én emiatt jobban aggódnék, szerintem keress fel egy nőgyógyászt.

2019. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!