Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee 0.3 mg-os fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee 0.3 mg-os fogamzásgátló vélemények?

Figyelt kérdés

A tájékoztatatóban az szerepel, hogy ha a menstruáció első napjától alkalmazzuk, akkor véd már az 1 tabletta után. Valaki erről tapasztalat?

Pattanásokat mennyire tünteti el? Mell növekedés? Testsúly változás? Mennyi idő után láthatóak az esetleges változások? Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2019. jún. 28. 23:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. 0,03 mg.
2019. jún. 28. 23:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre itt nem fogsz választ kapni, mert a fogamzásgátlók összetétele és az emberek szervezete is különböző. Teljesen változó, hogy kire melyik tabella hogyan hat. Van, akinek az egyiktől feszül a melle, van és van, akinek másiktól. Vagy egyiktől sem.

Egyáltalán nem biztos, hogy nálad lesz bármilyen mellékhatása.


Az, hogy a menstruáció első napjától kezdve véd, teljesen logikus, hiszen ekkor épp nincsen peteérés, de elegendő szemet beszedsz ahhoz, hogy a következőt már megakadályozza. De mivel nem mindenkinek szabályos a ciklusa és néha történhet spontán peteérés, sok nőgyógyász javasolja, hogy 1-2 hétig, vagy az első hónapban használj kiegészítő védekezést. Én ezt tenném.

2019. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, de a tapasztalatokat kérdezte nem azt, hogy rám hogy fog hatni. Nyilván azt senki nem tudja megmondani.
2019. jún. 30. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első két hónapban folyamaros vérezgetést és menstruációs görcsöket okozott, végig. Szerencsére ez elmúlt és csak a hetente jelentkező migrénes fejfájás és a hangulat ingadozások maradtak meg. De van, akinek semmi baja tőle. Ez semmit nem jelent rád nézve. Ezért nem gondolom, hogy érdemes más tapasztalatai miatt aggódnod.
2019. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 évig jó volt, majd fokozatosan lettek problémáim... A 3. év kezdetétől száradt a hüvelyem, csípett, égetett, mintha gombás lett volna, a libidóm persze elszállt. Csak az államon jöttek ki pattanások, de ott rengeteg, és undorítóak voltak, nem bírtam őket eltüntetni.


Gondolom, minden más gyógyszertől lett volna problémám ennyi idő után. Még ha kevés hormon is található benne, nem szabad megfeledkezni arról, hogy kikapcsolja a női testnek egy természetes funkcióját. A célnak amúgy megfelel, mert szerencsére nem lettem terhes mellette.


Figyelj, nyugodtan kezdd el szedni, ha lesznek mellékhatásaid, akkor úgyis látni fogod, és ha jónak látod, leállsz vele.

2019. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És esetleg mellnövekedést vettetek észre? A pattanások csak a 2. év végére jöttek ki ? Közben nem voltak? Hízás?

2019. júl. 1. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Mellnövekedést nem vettem észre, bár én alapból is nagy mellekkel rendelkezem, így nem is figyeltem.


Pattanások - nos, egy év után már biztosan megvoltak, de akkor még tudtam őket kezelni. Viszont állandóan kiújultak, és a végére már kezelni sem lehetett őket. Most már szerencsére rendbe jött az arcom.


Hízás... Furcsa, mert exemnél is szedtem, nála először. Akkor 2 levelet szedtem be, mert szétmentünk ugye, és gondoltam, hogy akkor nem szedem már a hormont. Na, pár hét alatt tíz kilót híztam, pedig nem változtattam a szokásaimon. Utána megint elkezdtem ugyanezt a gyógyszert, és akármit csináltam, nem ment le. Még most sem sikerült visszanyernem a gyógyszer előtti alakomat, folyamatosan küzdök ezzel.

2019. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!