Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti is az első alkalom előtt...

Ti is az első alkalom előtt féltetek az edzőteremtől?

Figyelt kérdés
Igazából hál istennek genetikailag nagyon jó alakot örököltem, de szeretnék kicsit izmos lenni.. és az új évi fogadalom közé tartozik a konditerem is :) Csak az a bökkenő, hogy félek lemenni, kinevetnek a tájékozatlanságom miatt.. meg nem tudom mi hogyan működik ott.. Jönne velem a párom is, de ő pedig erősen túlsúlyos.. Nem fognak minket kinevetni? vagy nem kapunk egy két gúnyos pillantást? Picit félek

2013. dec. 23. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én is kicsit paráztam anno. Végül egy haverral mentem le. Az meg egyáltalán nem baj ha túlsúlyos a párod. Sőt, akkor pont hogy ott a helye neki is. Nem csak modellek vannak ott. Nagymamától kisgyerekig, csontsoványtól hurkáig van minden. Nem hiszem h bárki veletek lenne elfoglalva. Abban a teremben ahová én járok tök kultúrált emberek járnak. Persze ez nyilván termenként változó, de hát ne a legputribb helyre menjetek.

Tájékozatlanságon meg lehet változtatni. Nézz utána neten hogy hogyan kell szabályosan csinálni a gyakorlatokat, nézz képeket/videót a gépekről. De jobb ha beszervezel legalább az elejére vmi ismerőst aki már vágja a témát, vagy pár alkalomra befizetsz személyi edzőre.

Hajrá :)

2013. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Sikerült egy kicsit megnyugtatnod :)
2013. dec. 23. 14:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is féltem.Egy haverommal mentem el először,aki oda járt.Azóta már én is elvittem egy haveromat,most ő is ott kondizik.:)
2013. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem, főleg hogy kis teremben kezdtem. Lementem, mindenki ismert mindenkit, kezet fogtunk, bemutatkoztunk, a terem hátuljában pedig volt egy Csocsó asztal, amit ingyen használhatott aki ott edz, így edzés előtt, után toltunk néha párat.
2013. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Én sem féltem,én is egy kicsi teremben kezdtem illetve még mindig ott edzek,jó társaság mindenki ismer mindenkit,és itt is van egy csocsó asztal,mint az előző kommentelő saxx-nál.Vicces lenne ha ugyanarról "beszélnénk".
2013. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
AZ önbizalom nagyon fontos dolog,mivel mint tudod az edzés nagy része fejben dől el. Egyáltalán nem ciki. Aki oda jár az az akaraterőt látja majd bennetek és most mondom,a testépítők az egyik legnormálisabb emberek! Nyilván interneten keresztül nem lehet nagy megnyugtatást adni,de remélem kicsit javult a meglátásod:)
2013. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 *Glissade* ***** válasza:

Én rettegtem!;)

Annyira, hogy alig mertem bemenni a terembe... azt sem tudtam mit csináljak, merre, mivel kezdjek stb.

Tippem sem volt, hogy hány kg-mal kezdhetem el az edzést.

A súlyzókra pedig csak bámultam, mint borjú az új kapura.


De szerencsére azonnal találtam segítséget. Rám raktak egy akkora súlyt amiről én azt hittem, hogy nehéz lesz, de kiderült, hogy simám elbirom, ezért felbátorodtam;)

Van azóta jó pár edzőtársam ott;)

Én nagyon szeretek menni:)))


Még mindig elég ovatosan bánok a súlyokkal, de inkább mint hogy sérülés legyen belőle.

Szoval hajrá, jó lesz ez!!!:)

2013. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen pipogya emberre, mint amilyen te vagy kedves kérdező, rá is fér a kondizás. Persze attól még nyuszi maradsz világ életedre, csak ez lesz első pillanatra megállapítható.

A sarki közértbe lemenni nem félsz?

2013. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 *Glissade* ***** válasza:
Szerintem a kérdező lány!
2013. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 *Glissade* ***** válasza:
Egy lánynál elfogadható, hogy fél a súlyzóktól!
2013. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!