Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lenne szex? Én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne szex? Én szűz vagyok ő nem, leutaznank pár napra Horvátországba szerintetek lenne ott szex? 2 hónapja vagyunk együtt meg nem volt alkalom hol együtt lenni .

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Neked van beleszólásod, hogy érzed?
2019. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudja h szűz vagy? Mert ha nem, mondd el neki. Nem biztos hogy ott akarnál túlesni a dolgon amúgy.
2019. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt a felnőtt párkapcsolatok kategória! Beszéljétek meg, felnőttek közt így szokás.
2019. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem került szoba hogy szűz vagyok de sejti szerintem , én benne lennék a dologba de nem akarok kezdeményezni mire számíthatok fog e probalkozni vajon?
2019. júl. 24. 13:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A " sejti" kevés!!! Mondd el neki. Ha nem tudja tuti próbálkozni fog s akkor cikibb lesz.
2019. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de mi honnan tudjuk, hogy egy vadidegen férfi mit szeretne édeskettesben nyaralva egy fiatal lánnyal?
2019. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Max az ezo kategóriában tudnánk megmondani ezt. Nem látunk a fejébe.


Viszont, simán kezdeményezhetnél, ha szeretnéd, ne félj. Plusz szerintem azért tisztázd vele, hogy szűz vagy, és kívánod.

2019. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Egy általános tanács: a jó párkapcsolat alapja a kommunikáció! Hogy mindent, de tényleg mindent meg tudjatok egymással beszélni, kellő nyitottsággal.

Hidd el, ha elkezded idegenekkel kitárgyalni a kapcsolatodat ahelyett, hogy ezt a pároddal tennéd, az nagyon-nagyon félrevisz. Csak a párod tudja, hogy mit gondol, érez, szeretne, idegenek csak találgatni tudnak. Te meg a találgatások alapján alakítasz ki valamilyen képet, aminek köze nincs a valósághoz és arra reagálsz. Nem ez a jó irány! Beszélgess a pároddal, nyitottan, szexről is! Mondd el, te mit szeretnél és mikor, hogyan, és hallgasd meg, hogy ő mit szeretne, mikor és hogyan. Aztán a kettőből közösen rakjátok össze azt, ami mindkettőtöknek megfelel.

(Ez nem csak erre a szituációra érvényes, hanem a párkapcsolatban kb. mindenre, onnantól kezdve, hogy milyen legyen a csempe a fürdőszobában egészen addig, hogy mi a kedvenc szexuális pózod.)

2019. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
67%
Beszéljétek meg.
2019. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom.Igen,lenne szex.Nem,nem tudja,hogy szűz vagy,előtte még el kell mondanod neki.
2019. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!