Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok/nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok/nők akik szednek fogamzásgátlót annak ellenére, hogy nincsenek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen megfontolásból teszitek illetve hány évesek vagytok?

2019. júl. 26. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Rengetegen a ciklusuk miatt szednek.
2019. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon erős menstruációs görcsök miatt kezdtem el, azt banom, hogy nem 18evesen kezdtem már. Endometriozisra gyanakodtunk olyan erősen fájt, 2fajdalomcsillapitot szedtem minden hónapban total feleslegesen, első nap teljes KO fetrengtem hányás hasmenés remegés hidegrázás egyedül a kádba volt jó 2.napon pedig még tartott ez egy fél napig. Most a 4.levelnel tartok és amikor megjön érzem de nem fáj kb fél óra után egyáltalán nem érzek semmit és addig is csak egy kisebb szúrás. Azért írtam le ilyen hosszan mert láttam több ilyen kérdést és hátha van olyan aki ugyanígy szenved és látja itt! Kell fogamzásgátló tényleg helyrehozza!!!


22l

2019. júl. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
2-es: helyrehozza? Semmit se hoz helyre, leállítja a peteérésedet, az nem menstruáció, csak megvonásos vérzés. Ha abbahagyod, ugyanolyan rossz lesz, sőt...
2019. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindenkinek lesz rosszabb nem kell megint az általánosítás!!! Ki kell próbálni nekem megérte mert nincs több szánalmas fetrenges igen megvonasos verzes ami egyáltalán nem fáj. Már bocs de szerintem egy normális ember megpróbálja a jobb lehetőséget választani, és a nőgyógyász is azt mondta mindenképp kezdjem el, ha valakinek nem jó akkor váltani kell másikra, én elsőre kifogtam ami tökéletes és nem b_ssza szét a szervezetem és többen abbahagyták baratnoim közül semmi bajuk !!!!! Szóval mindenki eldönti saját maga hogy szedi vagy sem !! Nekem megérte, ennyi🤷
2019. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

#2 alapvetően nem helyrehozza, hanem csak elfedi a problémát. Voltál kivizagáláson, van endometriózisod? Mert attól független, hogy most nem fáj a probléma ugyanúgy fent állhat.

Hogy a kérdésre is válaszoljak. Nekem is van pár barátnőm, akik a ciklusuk miatt szedik, vagy azért mert rendszertelen volt nekik, vagy erős fájdalmakkal járt, vagy mindkettő. Illetve a legjobb barátnőm anno akkor kezdte szedni, amikor még együtt volt az előző barátjával. Szakítottak, de emiatt nem akarta abbahagyni, úgy volt vele, ha megint lesz valakije, úgyis kezdhetné előröl.

2019. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Akik ebben a helyzetben vannak mint én voltam, annak is orulnek ha csak elfedi a problémát, gondolok itt ilyenre pl akit mentő vitt el sima görcsok miatt...

Igen kivizsgáltak, ezért is mondta a doki hogy kezdjem el mert ez segít a későbbiekben ha már nem szedem akkor is, ha tovább húztam volna akár meddőség is kialakulhatott volna. Értem én amiről ti beszéltek de azt is lehetne amiről én! Sokan vannak ugyanebben a cipőben! Ha abbahagyom a doki azt mondta szülés után nem lesz gond! De ez egyénfüggő szerintem! Szóval szedem amíg nem tervezek babát. És örülök hogy nincs fájdalmam legalább addig amíg szedem.

2019. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!