Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van meg eselyem normalis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg eselyem normalis parkapcsolatra, eletre?

Figyelt kérdés
Egyetemistakent kezdtem el hirdetni a Rosszlanyokon. Tobb mint harom evig hirdettem, de valahogyan a szuleim tudomasara jutott. Gyakorlatilag kitagadtak a csaladbol. Drogfuggove valtam. Nem fejeztem be a tanulmanyaim. Mar az ongyilkossag gondolata is megfogant a fejemben. Lehet ezen a helyzeten meg valtoztatni? Annyira kilatastalannak erzem a helyzetem. 25/no
2019. júl. 26. 09:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez igaz inkább keress fel egy terapeutát.
2019. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
Egy biztos h talalnod kell egy olyan sracot aki elfogadja es el birja viselni a teged ero tamadasokat. A tobbi mar nem nagy cucc.
2019. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Lehet!

Soha ne add fel.Én szívesen segítenék de ez nem ilyen egyszerű sajnos. Át kéne tekinteni a dolgokat. A drog az nagy hiba volt. Azt nagyon sürgősen le kellene tenni, mert nagyon sokat ront a helyzeten és ha magadtól nem megy akkor muszáj lesz segítséget kérned. Szerencsére van ahol tudnak ebben segíteni :)

Melózni szerintem tudnál ha picit összeszeded magad. Ha emberek közt vagy, az sokat segíthet. Öngyilkosságra ne gondolj. Ha leteszed a cuccot, bőven van kiút. Fiatal vagy még, van időd. Ha nagyjából beilleszkedsz a társadalomba (a szüleiddel most ne törődj, az egy külön projekt lesz) utána jó lenne találni valakit akivel megoszthatod a kis dolgaidat.. az most kb. lényegtelen, hogy fiú vagy lány az illető. Ha ez is megvan és van kire támaszkodj és úgy okésnak tűnnek a dolgok, akkor esetleg megkereshetnéd a szüleid ha addig nem változnak a dolgok mert ha rendezettek lesznek a körülményeid valószínűleg ők is másként tenkintenek rád, hogy magadtól megoldottad a dolgokat. Ha nem, akkor el kell ezt engedned. A suli megint egy külön téma, ha be akarod fejezni az sokmindenen múlik de egyelőre szerintem életben kell maradnod és letenni a drogot. Ez a nulladik és az első lépés.

2019. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Sok ember felállt hasonló helyzetből, csak egy olyan férfi kell, aki segít és támogat ebben. Rengeteg sztár (Robert Downey Jr., Lady Gaga stb.)ment át hasonló helyzeten, ha nekik is ment, akkor neked is fog. Minden probléma a fejedben kezdődik, és ott is ér véget, csak rajtad áll, hogyan. :)
2019. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Új életet kell kezdened. Költözz el egy vidéki városba ahol senki nem ismer, és tiszta lappal indulhatsz.
2019. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%
Van eséjed.
2019. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Petsze hogy van, soha nem szabad feladni!!
2019. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennél drogos, nem is lenne olyan nehéz a helyzet.
2019. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van kiút!
2019. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Most adossagban uszom es drog hianyaban iszom. A kulsom is arulkodo. Tetovalasok, szilikon mell, szaj. Nem tudom, ki tudna elfogadni... csak vergodom itt magamban.
2019. júl. 26. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!