Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves férfiak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak miért mondjak a harmincas negyvenesekre hogy azok tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Miben mások az ágyban? Mit értenek tapasztalat alatt?
2019. júl. 28. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha még ez se egyértelmű,inkább ülj vissza az iskolapadba
2019. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

:DD... jézusom.. ez annyira alap, és nem csak a szexre korlátozódik a TAPASZTALAT meglévősége...


Édesem... ajjaj nagy a baj.

2019. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Ezt inkább a harmincas-negyvenesek mondják saját magukra, mert azt hiszik, hogy a koruk által jobbak az ágyban is. Hát én ezt eddig nem tapasztaltam, nem az számít, hogy hány nővel voltál korábban, aki “tehetséges”, az már tinikorában is az. Pl az első barátom még szűz volt, de az egyik legjobb szexpartnerem.
2019. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam tapasztaltnak. Szex volt és van is rendszeresen, de nem sok nővel. És ugye tudva lévő, hogy mindenki mást és máshogy szeret az ágyban is. F 47
2019. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Szia. Sajnos ez is egy generációk óta bevett sztereótipia. Én is azt mondom sajnos a korral sók nő nem lesz tapasztaltabb. Ez hozzáállás és nyitottság kérdése. És nekem is volt több idősebb nővel kapcsolat de azok soha nem tudtak olyat nyújtani. A fiatalok többet jobban nagyobb odaadással csináltak.
2019. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
#3 vagyok. A privát írójának üzenem, hogy nem, nem azért volt jó az ágyban, mert előtte csak az ujjacskáim voltak, most utólag visszanézve is nagyon jó volt, pedig sok szexpartnerem volt már :) És a legbénábbak pont az idősebbek voltak. Tapasztalataim szerint a huszonéves pasik a legjobbak az ágyban.
2019. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, 36 éves vagyok, de mivel csak 4 pasival voltam, nem gondolnám, hogy olyan hú de nagyon tapasztalt lennék. Nyitottabb és kísérletezőkedvűbb viszont igen, ezt határozottan érzem én és a partnerem is.
2019. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok.Tapasztaltabb vagyok,miota a mostani párom megvan minőségben.Előtte mennyiségben,de szopni mindig jól tudtam.A férfiak közül kevesen jók az ágyban,soknak annyi a szex,hogy csüröszkölúnk pár percig,meg nyomorgatjuk valamelyik testrészt.Mondjuk én sose voltam szégyenlős az is sokat számít.És szeretem a szexet.A többi dologban meg ahogy öregszik az ember úgy tesz szert több tudásra,rutinra,máshogy gondolkodik.
2019. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit nem tudtak /akartak az idősebb nők nyújtani?
2019. júl. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!