Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hogy reagáltok arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy reagáltok arra, hogyha a kiszemelt srác szűz?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Még sose szemeltem ki olyat. Az véletlen lehet?? :)
2019. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Szexeltem vele
2019. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon örülnék neki. Ha fiatal is persze, 20 alatti. Annak van egy varázsa, nem naj ha nem olyan ügyes, de együtt felfedezzük egymás testét:)

19L

2019. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
#1-es gondolom ferfi. Nem szemeltel meg ki olyan sracot. Ekkora ongolt. Vagy ra van irva a fejukre a szuz szo?XD hazudni probaldz,csak rosszul jott ki a lepes. 23/L
2019. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem szexelek szüzekkel.
2019. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyébként bejövünk egymásnak, még külön élvezném is. :) segítenék neki.
2019. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
#4 Rosszul gondolod, nem férfi vagyok. De nincs semmi vonzó egy szűz fiúban. Nem határozott, nem magabiztos, és pont ezek hiányától nem férfias. Ha meg nem férfias, miért szemelném ki? Szűz fiúk már szemeltek ki engem, több is. 21 vagyok, de azt mondják max 17-nek látszom, ezért sok 16-18 éves fiú próbálkozik. A fellépésükből 90% biztonsággal megmondom melyikük szűz. Eddig egy volt aki bejött nekem, ő aranyos volt, és hát nem is volt szűz sokáig már. ;) De őt se én szemeltem ki, hanem ő közeledett, nem volt esetlen, jókat dumcsiztunk, szex után vallotta be hogy az első volt... Szóval van kivétel, de nekik meg nem probléma az, hogy szűzek, mint ahogy a kérdezőnek nyilvánvalóan igen!
2019. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Barátom is szűz volt amikor össze jöttünk, én is, egy percig sem bánom, hogy nem volt még előttem senkivel :) csodálatos amikor együtt fedeztek fel mindent :)
2019. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen sztem nem fordulhat elő, vagy csak nagyon ritka mert az én kiszemeltjeim többnyire középkorú férfiak.

De ha kiderűlne h szűz, akk sztem nem is foglalkoznék nagyon ut@na a pasival. A tapasztalt férfiakat szeretem.


Lehet lepontozni :)

2019. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Csak szuz fiukkal jovok ossze mindig.
2019. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!