Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiszemeltem egy srácot....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemeltem egy srácot. Látásból ismerem. Hogyan ismerkedjek vele? Nem fogom látni jó hosszú ideig.

Figyelt kérdés

Hali ^^


Eléggé kétségbe vagyok esve. Nagyon megtetszett ez a srác. Amit tudtam tenni, hogy bekövettem instagramon, nagyon más nem jutott eszembe, viszont nem követett vissza. Nem fogom látni valószínűleg novemberig, addig meg nem akarok várni. Kezdjek el vele instagramon beszélgetni? Azt se tudom, hogy van e barátnője. Szerintetek mi legyen? Nem akarom veszni hagyni.



2019. febr. 11. 07:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy már mosolygott ránk egyszer (vagy kétszer, a másodikat én nem láttam, csak a barátnőm.)
2019. febr. 11. 07:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ki rak valamit storyba, ami érdekesnek tűnik kérdezd meg tole, hogy ez hol van/ezt hol vette/ hol lehet kapni/ milyen volt/ finom-e,...
2019. febr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*kirak előző vagyok bocsi autocorrect
2019. febr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele, ne legyen ott a barátnőd.
2019. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt látok ebben az ügyben.1.Sokáig nem fogod őt látni 2.Szinte semmit sem tudsz róla 3.Vissza se követ az instán ezekszerint nem igazán érdeklődik irántad.4.Nehezen éred el őt.De ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor egy próbát azért megér
2019. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát.. Mai nap ráirt egyik barátnőm (ők is ismerik egymást látásból), dumáltak 10 percet, majd megjelent az idegbeteg barátnő. (Nem hazudok, szerintem tényleg idegbeteg, azzal fenyegetőzött, hogy megveri a barátnőmet, ha nem száll le a pasijáról.. A nagy beszélgetés annyiból állt, hogy megkérdeztük hanyadikos, mit sportol, illetve mennyi lett a meccsük eredménye (mert mint kiderült, hétvégén volt focimeccse) és reagált rá annyit, hogy "Az jó, gratulálok")


Szóóóval igen, azt hiszem ez bukta. Azért köszi szépen ^^

2019. febr. 11. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,van ilyen,de ettől még az élet megy tovább.A kocka még megfordulhat a hatosra.Lehethogy olyan szerencséd lesz hogy nem te fogsz a fiú után érdeklődni,hanem fiú fog felőled érdeklődni.Ezáltal 2 dobásod is lesz.Vagy dobod a sráct mert ronda,vagy összejössz vele mert megtetszik.Szóval ne add fel.
2019. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy :)
2019. febr. 12. 07:55
 9/10 anonim ***** válasza:
A facebookon nem tudod elérni? Nem azért, hogy ráírjál, azt ne tedd, de ott megtudhatod a feltett képekből, ha nyilvánosak, van-e barátnője. Inkább személyesen próbálkozzál, kár volt intstagramozni.
2019. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Facebookon egyáltalán nem aktív. Annyi nagy dolog van a facebookján, hogy a profilképén szívecske reakció van a csajtól.. És így ennyi :D


Szóval nem tudom, mennyire nagy kapcsolat :D


Élőben nem tudtam kezdeményezni (paranoiám miatt itt nem fejteném ki).


De azt hiszem hagyom.. Ha barátnője van (akár mennyire idegbeteg), de nyilván nem fogok beleavatkozni, pláne hogy nem is ismerem.


Köszönöm szépen mindenkinek ^^

2019. febr. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!