Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy tetszem neki? 🤔

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki? 🤔

Figyelt kérdés
Van a buszon egy srác, aki elég kitartóan, percekig szokott engem nézni, ezt persze a szemem sarkából látom és barátnőm is szokta mondani. Tegnap (tudni illik egy helyen szoktuk leszállni) még leszállás előtt észrevettem, hogy figyel, és én is ránéztem, de ő 2 mp után elnézett a másik irányba, viszont láttam egy nagyon kicsi pírt az arcán. Tudni illik, hogy ez a srác bejön nekem. Értelmes válaszokat előre is köszönöm, a trollok kíméljenek! :D

2018. okt. 13. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tetszel neki, tudniillik a fiúk szokták nézni a számukra esztétikailag adekvátnak minősített leányokat.
2018. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És, hogy megspórolj még egy kérdéskiírást, előre válaszolok a következő kérdésedre, miszerint: mit csinálj.


Legközelebb fogd meg magad és ülj mellé. Ugyanis tudniillik a leányok dolga jelezni a fiúnak, hogy szabad a pálya, lehet próbálkozni. Namost az, hogy nézed te is, meg random elpirulsz meg ilyenek, ez nem az. Egyértelműnek kell lenned, a legjobb ez lehet, hogy így mellé ülsz és vársz, hogy cselekedjen. Ha nem tesz semmit elsőre, akkor no para, legközelebb megint ülj mellé. Ha akkor sem tesz semmit, akkor harmadjára is ülj mellé. Ha viszont akkor sem csinál semmit, akkor jössz te, mert valószínűleg egy betoji fiúról van szó. Ilyen vagyok én is amúgy, én se szólnék hozzád, bár én más okok miatt, de mindegy, talán ő csak félős. Szóval ha te jössz, akkor fogod és megkérdezed tőle, hogy mi a helyzet, ha olvas valamit, akkor "mit olvasol?", ilyenek.


Hajrá! Sok sikert! Minden jót!

2018. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a másodiknak teljesen igaza van

Tényleg n3 csak varj, és higyj annak amit egy csomóan mondanak hogy 'nem a lányok dolga kezdeményezni ne csinálj semmit. Ha akár majd lép"ez hülyeség... Ha azt a káros hogy lépjen akkor mutass neki jeleket. Ha mellé ülsz az tényleg nem egy rossz ötlet... Az lehet jel is, de nem is. Szóval könnyen kitudod magyarázni belőle magadat.

2018. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Csak egy a baj, hogy sosem szokott leülni😅
2018. okt. 13. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állj mellé. Ez már csak kifogás. Legyél mellette.
2018. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) ment a zöld kéz mindenkinek :DD
2018. okt. 13. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!