Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akik szüzen házasodtak meg?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalaitok vannak néhány év elteltével?


Kamu-e az, hogy később derült ki, hogy nem passzoltok, meg nem gyűjtött valaki tapasztalatot, ezért most keresné a kalandokat, és ezért van a sok válás, megcsalás stb.?



2019. júl. 29. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Én tudnék várni a szexszel házasságig, ha megtalálnám a tökéletes lányt. És sem utána, sem közben nem csalnám meg, nem keresnék kalandokat mert az elfogadhatatlan vele szemben.
2019. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem úgy fogok.
2019. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
így voltam, s minden megbeszélhető :) előtte is, utána is.
2019. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Itt olyanok nincsenek.
2019. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Nem igazán jellemző manapság szűzen házasodni, nem a középkorban vagyunk. Ettől még akinek az értékrendje ezt diktálja az tegyen így.

Nem ezért vannak válások, hanem azért mert van rá lehetőség. Jobb valamit felbontani mint leélni egy életet teljes boldogtalanságban (más kérdés, ha vannak már gyerekek és közös vagyontárgyak).

Egy kapcsolat zátonyra futásának számtalan oka lehet. Az viszont tény, hogy az esetek 90%-ában direkt, vagy indirekt módon a szexualitáshoz van köze.

2019. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!