Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodom a spermától, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a spermától, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem maga sperma undorít, hanem az íze. Én nagyon szeretem ha a párom az arcomra élvez és azt is szexinek találom amikor a számba kerül, szóval nem maga a sperma "ténye" zavar, hanem az íze. Mindig öklendezem tőle.

Előző srácoknál is ez volt, bármit ettek ittak.

Mindig próbálom eltitkolni az öklendezést, gondolom elég kiábránditó lenne, ha látnák... de jobb lenne valahogy kiküszöbölni. ötlet?



2019. júl. 29. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne engedd a szádba :)
2019. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de leírtam h szeretem :D magát azt ha arcra szájba meg, izgat. ezrét jó lenne birni az ízét
2019. júl. 29. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb te is úgy vagy ezzel, mint én a repüléssel, el kell fogadnom hogy mégsem tudok magamtól repülni, pedig annyira szeretnék... Szóval akkor ne a szájba.
2019. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted, akkor nem engeded a szádba, ilyen egyszerű.
2019. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
En sem szeretem az ízèt anyi az egesz hogy nem tartod bent a szadba es a nyelvedet hátra húzod hüjènek hangzik nekem bevált egyből kiköpöd ès enyi èn nem èrzem a spermat a számba
2019. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a "ne enged dszádba" válaszolók nem értették a problémát :) de azért köszönöm! Bogyó köszi! :) kiprobálom
2019. júl. 29. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki spermajanak ugyanolyan az ize. sot meg egy embernek is valtozo. eletvitel, etel, ital, dohanyzas mind befolyasolja. tehat ha az izevel van bajod es nem az allagaval, akkor ezzel lehet kezdeni vmit.


42F

2019. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanaz a problémám, mint neked. Szívesen a számba veszem, de nem bírom az ízét. Én rögtön ki szoktam köpni, mást nem igazán tudok tenni. Még olyat csináltunk, hogy ananászlét ivott a barátom, utána sokkal jobb íze volt :D
2019. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!