Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Milyen tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen tapasztalataitok vannak abban hogy párkapcsolatban egy 3. személyt még hozzá férfit vesztek be a szexbe?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyakran előfordul,többféle felálás is
2019. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tetszett, a pasim elég gyorsan meggondolta magát, hogy mégsem akar osztozkodni
2019. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Mi meg beszéltük hogy 3asban szabad, azt is hogy 2f1n és hogy 2n1f.. Sosem bántuk meg. De számunkra fontos maradt hogy ígyis és úgyis legyen, hogy mindketten megkapjuk amit szeretnénk és mindketten kellően élvezzük.

Mindkettőnél az első alkalom kissé feszélyezett volt az elején. Mikor először letérdeltem előttük, ő próbált úgy csinálni hogy a másik pasi hozzám se érjen. Majd mondtam hogy nyugi, tetszeni fog. Utána pedig tényleg neki is tetszett..

De ez csak abban az esetben jó hogyha csak együtt csináljátok, nem megy máshoz, nem csal meg.. És hogyha megbiztok egymásban, erős a kapcsolatotok.. Mert ha megbánjátok akár szakítás is lehet belőle.

2019. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Semmilyen tapasztalatom nincs ebben. Én félnék ebbe belekezdeni, mert tudom h utána nem lenne semmi sem olyan köztünk mint régen.

A barátom is, és én is máshogy néznénk egymásra, ha bevennénk egy lányt, majd egy pasit is.


L

2019. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik kapcsolatban szóba kerül a 3-as az a kapcsolat halálra van ítélve
2019. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mindkét fél akarja, nem pedig egyik fél hóbortja akkor az képes megerősíteni a kapcsolatot. Ehhez persze az kell, hogy a felek teljesen őszintén megbeszéljék egymás között miért szeretnék, mi izgatja benne őket és mit várnak el, mik a játékszabályok - ne maradjon semmi "rejtve" ami menet közben problémát okozhat. A gond akkor van, ha valamelyik fél mégsem akarta annyira, vagy nem jól választották meg a 3. játékost.

Nagyon sokan hármasoznak, ha ez nem így lenne akkor nem lennének tele a swingerklubbok :)

2019. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!