Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom állandóan szexelni akar ha együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja vagyunk együtt és ha nála vagyunk mindig szexelni akar.. és én már nagyon nem kívánom meg inkább beszélgetnek stb ha napi 1-2 van az a jó kategória volt hogy 5 egy nap..

Általában egész nap vagyunk valahol és akkor este hozza megyünk és azt csináljuk... aztán reggel ha nem leszunk nála...

De ha unatkozik meg egész nap nála vagyunk 5x és nekem ez már nagyon erőltetett.. napi 1 oké rendben de nem ennyi...

Meg ha mondom neki hogy nem megsértődik és elutasításkent éli meg és nem szól hozzam meg olyan személyiség hogy nem szól csak magába morog

Evvel mit kellene kezdeni?

Gondoltam lehetne ilyen “tudatalatt” átadni dolgokat meg utalgatni stb..

Többször is beszeltem vele erről de semmi értelme nem volt meg eléggé érzékeny vagyok meg mindig és ha gyorsan hatol be az faj és olyankor mutatom neki hogy faj mondom is meg látja rajtam akkor gyengedebb

Szeret meg minden meg örül hogy a barátnője vagyok túlságosan is de ez sok

Valami ötlet?



2019. júl. 31. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan dobni kell mert nem passzoltok össze most még bírod teljesíteni amit akar de ha nem teljesíted amit akar jön a megcsalás veszekedés stb

És amint írod elég nyegle természetű gyerek majd később még te leszel a hibás mindenért

És belegondoltál már ha terhes lennél egy ilyen gyerek hogy viszonyulna hozzád??

De ez csak egy kérdés a jövőből!

2019. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg egy közös számot úgy nagyjából, ami mindkettőtöknek megfelel. Így, ha együtt akartok maradni, akkor talán érdemes lehet mindkettőtöknek engednie az elvárásaiból, és kihozni egy kompromisszumos megoldást. Nehogymár ezen menjen tökre egy kapcsolat. Egyébként meg, ha pl tul sokszor akarja, amikor neked pl nincs is kedved, néha talán kényeztetheti ő is saját magát, ha te pl nem szeretnéd éppen akkor aktuálisan, amikor ő meg igen. Ha szeretitek egymást ,beszéljétek meg ügyesen.
2019. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Persze igazatok van teljesen

Ő olyat nem csinál hogy betegesen most és itt azonnal szex

De ha hozza fel megyünk mindig..

Elhiszem hogy örül hogy van egy ilyen barátnője (bocsi:D) meg massal nem csal meg és élvezni akarja az eletet

De szerintem ezt azért csinálja mert ha nála vagyunk semmit nem tudunk csinálni max beszélgetni mint más normális emberek 😂😂

2019. júl. 31. 20:56
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem volt ilyen. Állandó sex, meg a hiszti, ha valami nem úgy jött össze, ahogyan azt ő akarta.

Amikor, megmondtam neki, hogy ilyen sokre nekem nincs szükségem, ment a hiszti meg a gyerekes viselkedés. Majd, a megcsalások.

Jobban, jársz ha dobod, mert ennek nem lesz jó vége.

21N

2019. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igazad van teljesen:/

Más bajok is vannak itt vele meg a kémia se valami fantasztikus, szóval lassan szet válunk

Köszönöm a válaszokat :)

2019. aug. 5. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!