Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatnak ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatnak ennyire a doktor nők, és az ápolónő?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál.. És az orvos is egy szép csinos nő volt, és az ápolónő is csinos volt. (csak nő volt ott..)

Nagyon felizgultam rájuk.. Úgy megdugtam volna ott helyben mind a kettőt.. Ez normális? Régóta vágyom doktornőre, és ápolónőre.. 🙏💔💓

25f



2019. júl. 31. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánat hogy belepofázom de konkrétan megmondta egy kolléganőm hogy megőrül az egyenruhás férfiaktól...Katona voltam akkoriban kár hogy nem húztam a farkamra,kis cicik hófehér bőr állandóan remegő ajkakkal szívta a cigijét és mindig arról beszélt hogy melyik holivúdi sztárral hogy tépné szét a cihát..Kérdeztem bírja a méretesebb farkat?Visszakozott neki hátrahajló a méhe...:D
2019. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem Téged a szerepjatek izgat. Ha van csajod, kérd meg h öltözőben be ápolónő el meg ilyenek.
2019. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen sztem normális. Mi csajok is így vagyunk a szexi doktor bácsikkal, tűzoltokkal, rendőrökkel, és én még a jóképű ügyvédekkel is :)

Vonz a szerepjáték téged is.


L

2019. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az izgat hogy maga a tudat, hogy ő egy orvos/ápolónő és ápol, stb.. És én meg jól megdugom.. Meg lesz*p.. Ilyenek.. Ezekre izgulok.. Van barátnőm és nem akarom vele ezt tudatni, se kérni rá hogy öltözzön be.. Mert az nem olyan..
2019. júl. 31. 21:40
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Én orvosnak tanulok, és ahogy a mostani egyetemistákat megnézem nagyon sok szép doktornő és ápolónő fog kikerülni a szakmába. Szóval hajrá!

23/N

2019. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Veled lehet ismerkedni? :)

Hisz te írtad!

2019. júl. 31. 21:57
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Vigyázz lehet hogy neki mélyebb a hangja!
2019. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mármint kinek? (nekem elég mély.)
2019. júl. 31. 22:03
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

#7

Nyugi, teljes mértékben nő vagyok, ne legyen emiatt álmatlan éjszakád.

#5 voltam

2019. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9.

Értem.

2019. júl. 31. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!