Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik diák munkán vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik diák munkán vannak lányok, és ugye rendszeresen egy azon helyre járnak, cserfesek, nagyszájúak mennyire kaphatóak vajon a szexre?

Figyelt kérdés

Ugyanis olyan helyen dolgozok, ahol sok a diákcsaj (általában 20 vagy idősebb korosztály), velem meg folyton incselkednek. Szeretik, hogy laza a stílusom, illetve látom rajtuk h helyesnek tartanak, bár tartom a távolságot.

Az munkahely, de van pár csaj, aki igencsak tetszik, de beszélgetésben is mindig leállok egy szintnél.

Van, akinek párja van mégis folyton cukkol pozitív módon.

Oké egyszerű flört, de néha idegesítő, meg azért frusztrál, hogy pont azok teszik ezt, akik igazán szemre valók, illetve bejönnek.

Lépni volna a jó döntés, vagy inkább maradjon meg ez az egészséges flört dolog?


2019. aug. 1. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Döntsd el mit akarsz.

Amúgy ja, a csajok többnyire imádják, ha laza vagy.. én általában így csajozok be:D szerintem jó is ez, mert magabiztosak, hogy kacérkodjanak, és rajtam is látják, hogy nem vagyok befeszülve, csak lazán kezelem a dolgokat.. veszem a lapot, aztán majd lesz ami lesz. Többnyire ezekből az ismerkedésekből nem lesz szex, mert nem megyek át nyomulósba, de jó napközben elütni az időt, ha meg máshol találkozunk akkor azért itt-ott elcsattan egy csók, vagy akár feljön házhoz is, és max dugunk egyet kettőt aztán szoszi :D


Na mindegy is, lényeg döntsd el mit akarsz, ha jó ez így akkor maradj ilyen, ha zavar akkor meg zárd be a kapukat.


ui, amúgy én még jóképű sem vagyok, szóval csak a stílust nyalják be:D a sárm nem miden.

2019. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"stílust nyalják be" - első válaszolónak ebben igazat adok. Jelenleg is ismerkedek egy olyan sráccal, aki külsőre nem a zsánerem, de olyan stílusa van, hogy pillanatok alatt levett a lábamról.


Diáklány és diáklány között is van különbség. Én is cserfes vagyok és diákmunkázok, de nem repülnék egyből rá a lécre.

Ezt neked kell érezned, kedves kérdező. Hogy melyik lenne a vágyaidnak a megfelelő. Ha én most azt mondom neked, hogy nem jó döntés, attól még neked kecsegtető marad.

2019. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "kapható a sexre" - ez már eleve rossz megközelítés. Ha r.bancot keresel egy numerára, akkor menj a szemétégetőhöz. Ha kapcsolatot, alkalmi kalandot, viszont akkor közelítsd meg annak megfelelően. Flörtölj, beszélgess, s látod ki meddig szeretne elmenni - teljesen mindegy, hogy diákmunka, vagy szórakozóhelyen ismerkedsz.
2019. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!