Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem taszítanak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszítanak a fétissel rendelkező pasik? Miért nem lehet hagyományosan szexelni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 11:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
78%
Mit jelent a hagyományos szexelés?...
2019. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan mi a hagyományos? Csak misszionárius és semmi orál? Hiszen az egyház a kaotikus lehet hogy tiltja és akkor adót kell fizetni..
2019. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
84%
Attol függ milyen fetise van.
2019. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
62%
Engem is mindig betalalnak a perverz beteg emberek sajna
2019. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%
#10 az szerepjáték, nem pedig fétis. Nézz már utána a jelentésének legalább
2019. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
36%
#10 Segítek amúgy. Kóros nemi vágyat jelent! Érted??? KÓROS!!!
2019. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyünk különbséget fétis és fétis között...

Fétis a pisi-kaka szex is, meg fétis az is, ha egy férfinak izgató a lábad és előjáték közben csókolgatja.

2019. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
58%

#16:

Honnan szedtél ilyen badarságot, ott a google előtted, csapd már fel mielőtt dőreségeket írsz!


És kérdező:

Sebaj, amikor veled leszek elnyomom ezt a fajta vágyamat, így kevesebbet foglak csókolgatni.

Üdv, egy száj fésisses...

2019. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez fétis, és szetetem a végén belemaszírozni a spermámat a csaj bőrébe, de még sosem érkezett panasz, ha közben remegnek a lábai és alig kap levegöt, akkor szerintem egy csaj sem bánja, ha van egy ilyen bekattanása valakinek.
2019. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyforma az emberek szexualitása, vágyai, fantáziái. Mivel annyiféle az emberek szexualitása, ezért mindig többen lesznek akik a sajátunktól eltérően gondolkoznak róla mint akik teljesen azonosan. Ezt el kell fogadni. A szexualitásunk a sajátunk, nem másoknak felelünk meg vele!

Éppen ezért (is) nem az számít hányan gondolják eltérően, hanem az, hogy hányan gondolják azonosan.

Ha Önt taszítják a "fétissel" rendelkező férfiak akkor ne foglalkozzon velük, nem illenének össze, koncentráljon azokra akiknek nincs s mint látható a hozzászólásokból ilyenből-olyanból is bőven akad.

2019. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!