Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, asszonyok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok! Ti vágytok arra, hogy egy igazi kemèny szerszàmú, alföldi, parasztgyerek jó keményen lerendez titeket?

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 08:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi senkinek sem kell a 12 centis kukid :)
2019. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gondolkodásmóddal te maximum a traktort rendezed le.
2019. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
...Vagy a Riskát
2019. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nem:D esküszöm nem tudom elmondani mennyire nem vágyom erre 18L
2019. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
21%
Milyen úri, nagyvárosi "nők" vannak itt! 😀
2019. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

5# nem a kérdés a probléma ha nem a stílus. Én is egy alföldi "parasztasszony "vagyok.

3#

2019. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Én már érzem a friss tehéntrágyabűzzel keveredő gumicsizmában 5 napja bepállott lábszagot keveredni a fokhagyma és szuvas fogak illatával. Megspékelve erélyes izzadság, smegma és dohányszaggal. CSÁBÍTÓ!!!!!!!!!
2019. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és desszertként fapados szilvapálinka!
2019. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
#5: Tehát szerinted aki nem állna le egy ilyen ostoba hülyegyerekkel, az már csak idézőjelesen nő? Ha az a kérdés, hogy szóba állnék e falusi emberrel, a kérdés nyilván igen. De hogy vágyok-e arra, hogy “”””keményen”””” lerendezzen egy ilyen bunkó, neveletlen, ostoba tuskó, mégis milyen választ vársz? Panaszkodnak a falusiak, hogy lenézik őket a nagyvárosiak, erre ők beszélnek ilyen baromságokat. Szerinted aki pesti és irodában dolgozik, az nem tud “””””keményen””””” lerendezni, bezzeg te aztán igen, hiszen a kolbásztú meg a kétkezi munkátú nőtt ekkorára a farkad, így van? Álmodozz tovább.
2019. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

9:

A visszabüfögött kolbász szagát ne hagyd ki

2019. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!