Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, asszonyok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok! Ti vágytok arra, hogy egy igazi kemèny szerszàmú, alföldi, parasztgyerek jó keményen lerendez titeket?

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 08:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Kívancsisàg miatt kérdeztem, hogy kit mi érdekel.

Most szerinted, amit kérdezek az vagyok?

Akkor, oké parasztgyerek helyet, érsebész legyen.

Most nagyot nőttem a szemedben?

Vagy bankár, mi legyen a kérdesben, minek tűnjek, most komolyan?

2019. aug. 3. 13:33
 22/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem, sokkal jobban szeretem a városi fiúkat.
2019. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nem szeretem a buta, primitív, műveletlen embereket, legyen bármennyire is kemény a szerszáma.
2019. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen stílussal nem.
2019. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de legyen karikás ostora meg 50 marhából álló gulyája :)

Nem az számít ki mivel foglalkozik, honnan származik, mennyi pénze van - a stílus maga az ember!

Ez a kérdés kb. a facebook-ra egy kép alá kommentelt "gyönyörűvagydebeverném" színvonala - kb. ennek megfelelő az eredménye is.

2019. aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudod".....egy igazi kemèny szerszàmú, alföldi, parasztgyerek .........." is lehet agysebész, érsebész vagy bankár. Még "keményen le is rendezheti a lányokat, nőket, asszonyokat". De azért nem háborodik fel a kritikán és elismer más véleményt is.
2019. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Hm... izmos, sármos, szőrös, szép szemű, félmeztelen, farmernadrágos, kemény "parasztlegény" jöhet, de a hogyant bízza rám! ;)
2019. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kunhegyesi?
2023. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!