Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, asszonyok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok! Ti vágytok arra, hogy egy igazi kemèny szerszàmú, alföldi, parasztgyerek jó keményen lerendez titeket?

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 08:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert nem vagyunk pszichopata. Ellenben BDSM kedvelik igen.
2019. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
#7 Bármilyen meglepő, itt az Alföldön is van vezetékes víz, tusfürdő meg fogkrém. És én igazából a nagy úri Pesten sokkal több büdös, koszos embert láttam, mint itthon. Úgyhogy le lehet szállni a magas lóról...
2019. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Nem
2019. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szükségem paraszt gyerekre.
2019. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
A kemény szerszámot a rotakapára értetted?
2019. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy imádom amikor a férfiak a lerendezes szót használják ilyen kontextusban. Nincs is ennél izgatóbb, komolyan.
2019. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek miatt nezik le a videkieket....................
2019. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Üzennèm azoknak, akik azt gondolják, hogy én egy földműves(paraszt) vagyok, hogy tévednek, de nem kicsit, hanem nagyot.

Èn feltettem egy kérdést és egyből teljesen tévesen azt gondoltàk sokan, hogy ajánlkozó vagyok.

Ismét nem csalódtam a vàlaszolók nagy százalékában, ők nyugodtan mehetnek kapálni, ennyi ésszel oda valók.

2019. aug. 3. 12:54
 19/28 A kérdező kommentje:

Vagy ha azt kérdezem, hogy ha egy jóvágású, 40-es érsebész szexelne veletek, akkor egyből jó parti vagyok?


(az sem vagyok, de értitek a lényeget remélem)

2019. aug. 3. 12:57
 20/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem lennél falusi parasztgyerek, akkor minek írnál olyanokat, hogy “IGAZI kemény szerszámú” stb? Honnan veszed, hogy nekik olyan? Vagy téged izgatnak ők és azért gondolod? Ilyeneket csak saját magáról ír az ember vagy akkor ha őt is izgatja.
2019. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!