Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki szex sztorik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szex sztorik?

Figyelt kérdés
:P :)

2019. aug. 4. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Nincs még nem szexeltem.


36/f


Elég ciki?

2019. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Az elég ciki mikor alig vártam h a pasival szexelhesek, erre alig állt fel neki? utána próbáltam úgy tenni mintha semmi sem történt volna, és felsz*pni?
2019. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
2. Ilyen mindenki előfordul...nekem is volt, hogy a lány nem tudott eléggé benedvesedni, és megoldottuk.
2019. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

egyik ilyen sztorim hogy egy helyes, jóképű nagydumás sráccal 2 hónap járás után nem állt fel a sokadik alkalommal sem csak nagyon hosszú orál után - ami nekem már túl sok volt - majd elsült 2 perccel a megkeményedés után....


másik amikor ránknyitottak

2019. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is volt mar olyan, hogy nem állt fel a srác farka. 🤷🤷
2019. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Akkor most egy kicsit megnyugodtam, h nem csak nálam történt ilyen baki, mert sokáig magamat hibáztattam.


2 voltam

2019. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
velem olyan volt hogy alig vártam hogy szexelhessünk erre kiderült hogy teljesen tapasztalatlan szuz volt.. :D pedig huszonévesek voltunk:D:) egy perc alatt elment kb
2019. aug. 4. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezzel "nyerni" fogok. :D


Két fiúbarátommal iszogattunk, az egyik inkább csak haver volt, de nem ez a lényeg. Miután mindhármunknál beütött a pia, a fiúk kitalálták, hogy mi lenne, ha átmennénk az egyikükhöz, és lenne egy hármas... Egyikünk se próbálta még soha. Át is mentünk, lefürödtünk (külön-külön), ők alsógatyában voltak, én bugyi-melltartóban, így feküdtünk az ágyban. Így hármasban nem volt semmi, próbálkoztunk, de beijedtem, ne mertem. Úgyhogy az egyik fiú, aki csak haver volt, hazament. Kettesben maradtunk a másikkal, és mindketten eléggé olyan hangulatban voltunk, és hát lefeküdtünk. De nagyon rossz volt, igazából én nem is tartom számon a "statisztikámban" azt az alkalmat. Nagyon rövid volt, de nem azért, mert hamar elment volna, mert el se ment (én se, mondjuk szerintem ez egyértelmű). Kb kétszer csókolóztunk, berakta, kivette, aztán ennyi. De a csavar most jön. Utána beszélgettünk, lelkiztünk, és elmondta, hogy ő amúgy meleg. 😶 Eleinte nem akartam elhinni, azt hittem, hogy csak azért mondja, hogy ne érezzem rosszul magamat, de nem, tök sok egyértelmű példát mondott, amik alapján simán leeshetett volna magától is. Gondolom a hármast is a másik fiú miatt akarta. Meg másfél évvel később egy régi közös ismerősünktől is hallottam, hogy meleg, úgy, hogy ő nem is tudta, hogy én tudom.

A fiúk mindig arról álmodoznak, hogy meghódítsanak egy lezbikus csajt... Nos, nekem sikerült lefeküdnöm egy meleg fiúval. :D Illetve hát, ugye nem számolom, de értitek... :D

2019. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Amikor valakinek mikro volt és kb lehetetlen volt betenni mert kiesett de akkor is beszenvedte majd mint egy partra vetett hal rángott kettőt és elment, nagyon kellemetlen volt.

A másik amikor valakire évekig (!) vártam, hogy legyen valami mert nagyon tetszett, erre amikor odajutottunk alig állt fel neki majd 1 perc alatt elment a számban. Ezzel nem lenne gond ha nem lett volna annyira várva várt de így elég lelombozó volt. Lehet, hogy izgult nem tudom.

A végére pedig az úriember aki a második szex után közölte velem, hogy használjam őt mert a “szexkutyám” szeretne lenni. Többé nem látott de azóta is ezen nevetek. :D

2019. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

az utolsó kettö brutális xDDDDDDDDD ez mikorpéniszes sztori nagyon gáz XD


a hármasozni akaró csajszi se semmi:D

2019. aug. 4. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!