Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, hallottatok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hallottatok már a financial domination-ről?

Figyelt kérdés

27 éves szubmisszív férfi vagyok és az utóbbi időben rájöttem, hogy izgat a findom. Szeretek egy Nőt minden téren kiszolgálni, ehhez természetesen hozzátartoznak az anyagiak is. Úgy gondolom, hogy a férfi dolga, hogy biztosítsa az imádott Nő gondtalan életéhez szükséges feltételeket. Legyen szó a hétköznapi kiadásokról, vásárlásról, szórakozásról vagy éppen utazásokról.


Vannak olyan Hölgyek,akik ezt hasonlóan gondolják vagy van tapasztalatuk e téren?


Félreértés ne essék, ez egy fétis, nem ezzel akarok megvásárolni valakit, szerencsére pénz nélkül sem okozna gondot párt találni.



2019. aug. 5. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Srac vagyok,de ehhez partnert keress BDSM fetis oldalakon,szerintem igy a legkonyebb,mert erted,az a no akit ez nem izgat,nem fogja tudni igazan elvezettel csinalni,itt meg nem nagyon fogsz talalni nagy valoszinuseggel.
2019. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lol

Ez komoly? Engem kiszolgalhatnal igy :D

2019. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon kapkodni fognak érted a pláza cicák.

L

2019. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

volt barátnőmmel kísérleteztünk a findommal. de ez nem arról szólt h megvettem neki vmi szép ruhát v cipőt, kicsit komolyabb volt.

a bankkártyámat odaadtam neki, a bankszámlámról átutaltam neki minden pénzt. megadtam neki a jelszót amit megváltoztatott, és nekem nem mondta meg. hónap elején a fizetésemet rögtön átutalta magának.

nekem zsebpénzt adott készpénzben. 5-20 ezer Ft-ra kell gondolni, attól függően h hogy viselkedtem adott hónapban. mivel ez semmire nem volt elég, mindenre amit venni szerettem volna kérnem kellett tőle pénzt. amit aztán vagy adott vagy nem. általában nem. v különféle feltételhez kötötte. azt is elvárta h a zsebpénzemből ajándékokat vegyek neki. emiatt alkalmai munkákat vállaltam, meg eladtam pár fontos holmimat.


aki arra gondolt h a végén lelépett a pénzemmel téved. egy idő után meguntuk és visszautalta a pénzt (már ami maradt belőle - ami eredetileg volt megmaradt, viszont a havi fizumat szépen elköltötte ruhákra, cipőre, stb)

2019. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ha ez igaz, úgy te egy idióta beteg vadbarom vagy. :D Csak gratulálni tudok, csak így tovább, ha így folytatod, még a hajléktalanszállón is kiköthetsz.
2019. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az dominál akinél a pénz van nem fordítva. itt te lehetsz a domináns
2019. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oké hogy pénzelsz (eltartasz) egy nőt, de mi köze ennek ahoz hogy izgat a fingod?
2020. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő így működik, mi a kérdés? :D
2020. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem izgat

22/N

2021. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!