Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem az önkielégítést,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem az önkielégítést, van párom?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mióta van ez, de maganak egyáltalán nem szeretem csinálni, több dolgot is kiprobáltam, de úgy sem élvezem.

Párommal jó érzés lenni, kielegit de ott sem nagyon élvezem. Inkább az élőjatekot jobban. Párom az egyetlen pasi aki iránt vonzódok és élvezem vele csinálni.

Szorongó típus vagyok, nehezen oldódok fel mások előtt. Kevés dologban tudom megtalalni az oromom. Kevés dolog tud felpörgetni, vagy felfokozott érzést kiváltani.



2019. aug. 6. 20:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit tudnék tenni? 19/l
2019. aug. 6. 20:02
 2/5 SHARON TATE válasza:
100%

Ha csak jó érzés a pároddal lenni akkor érthető hogy nem élvezed a nemiséged. Olyannal kellene lenned akinek egy érintésétől is megborzongassz aki belecsókol a nyakadba és akivel el lehet égni a vágytól akivel szeretkezni lehet igazán jóleső én.

Szerintem nem vagy szerelmes ezért nem megy.

2019. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De pont ő az aki ezt megadja nekem. 3 eve vagyunk együtt. Egyszerűen imádom, szeretem nagyon, és eddig egyetlen egy pasi se valtotta ki belőlem amit éppen most leirtal.. Csak a végét nem élvezem. Odalent nem élvezem
2019. aug. 6. 20:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Benedvesedek, de a vége ahogy csinálja, jobban élvezem mondjuk mint magamnak, de annyira még sem, nem tudok ellazulni. Nem tudom mitol lehet, hogy magamnak egyáltalán nem élvezem, vége és csak arra gondolok csak ennyi?
2019. aug. 6. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Feszengsz mert önbizalom hiányod van.


Legalábbis én 19-24 éves korom között emiatt nem tudtam élvezni annyira a szexet mert szégyenlős voltam. Hálistennek ez az idő elmúlt, meztelenül rázom magam már simán a párom előtt nem fogok belepirulni már. Jókat is élvezek... ;)

2019. aug. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!