Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik lányt választanád és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanád és miért?

Figyelt kérdés

1. Vékony testalkatú(!) ribizli típus, aki beképzelt, butácska, kissé tahó is, de legalább szexi.


2. Duci testalkatú(!) jó modorú, okos, kedves lány, aki nem egy szexi alkat - de legalább nőies.


Egyéb opciókra nem vagyok kíváncsi, csak a két "felkínált" lehetőségre. :D

A vékony lány nem változtat a viselkedésén, a duci pedig nem fog se hízni - se lefogyni.


Duci alatt ezt értem: [link]



2019. aug. 6. 20:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
27%
Én a robot az az 1
2019. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
25%
Ribit akart lenni. Előző voltam.
2019. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
36%
Az elsőt párszor megdugnám, mert bár kapcsolatra nem alkalmas, de legalább jól néz ki. A 2. nem kéne semmire sem, mert nem jönnek be a ducibb csajok és lehet bármilyen jó arc, ha nincs meg a vonzalom.
2019. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%
egyik se
2019. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
33%
Én az elsőt. De csak és kizárólag szexre. Komolyabbra inkább egyiket se.
2019. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem duci, hanem elhízott. A tahó vékony lányt választanám.

30F

2019. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%
Ezek a tipikus provokatív jellegű kérdések. Olyanról gondolom nem hallottál, hogy léteznek olyan lányok is, akik bár nem túl vékonyak, de nem is kövérek (ez a képen bizony az), nem is olyan szexik, arcuk sem tökéletes, egyszerűbben öltöznek, de aranyosak, szépek, és jól ellehet velük lenni hosszú távon. Ezek közül amiket felvázoltál, egyik sem kellene.
2019. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
60%

Te már kiírtál kérdést arról, hogy amíg nem hagyod el a flancos olasz konyhát, és cseréled salátalevelekre, addig vajon nincs-e esélyed párra, ugye?


Most itt, ebben a kérdésnek álcázott önigazolásban meg akarod nyugtatni magadat, hogy túlsúlyod van ugyan, de legalább jó a személyiséged, és ez többet ér, mint a szexiség, így, ha egy jó külső egy elviselhetetlen belsővel párosul, az felülértékel téged ennek inverz felállásában? Azt akarod olvasni, hogy te így is értékesebb vagy, ezzel megnyugtatva magadat ahelyett, hogy tennél ellene? Mindig a változtatás a nehezebb, de amíg pótcselekvésekkel próbálod csitítani a lekkiismereted, az mindig megmarad időleges feloldozásnak, és hidd el, visszatér majd a nyugtalanító érzés újra.

Fáradtság kell, bár az ember általános jellemzőjéből törekszik ösztönszerűen a minél kisebb energiafelhasználásra - köznapi nyelven úgy mondjuk ezt: lustaság.


Érezd magadat szerencsésnek. Egy nőre még így is privátözön érkezik akár itt is, és a való életben is van jó esélye párt találni, általában önmaga szintje felett, sőt, vannak, akik túlsúlyosakat keresnek eleve célirányosan. Egy férfinek ilyen esetben valóban nem sok esélye van párt találni. Ott - női oldalról - nem nagyon érkezik olyan vélemény, hogy a belső felülírná a külső hiányosságait a férfinek, vagy hogy tényleg jobb-e ő vékonyan, de a salátalevelek miatt életkedv nélkül, mint mosolygósan a jelenlegi súlya megtartása mellett.

Becsüld meg a szerencsédet, hogy nő vagy. (Ha az arcod is olyan, mint ezé a modellé - azt írtad a másik kérdésed alatt, hasonmásod lehetne -, akkor nem kell problémát jelentsen a párkeresés. Na, persze reális igények mellett - ismertem olyat is, aki maga azt állította, senki nem érdeklődik iránta, de mint később kiderült, négyen is, csak neki egyik sem felelt meg a négyből különböző okok miatt.)


És a válaszom:

Vékony ÉS kedves lányt, és nem, nem kell vagy az egyiket, vagy a másikat az általad leírtakból, mert a párom maga is ilyen.


Ha pedig csak ez a két lehetőségem volna, várnék tovább. De már nem kell.


Gondolj arra, mennyivel szerencsésebb vagy, mint egy férfi, akinek mondjuk az alacsony testmagassága, vagy a mikropénisze jelenti a hátrányt az amúgy is férfi oldalon nehezített párkeresésben. Ezen kettő nem önmaga választása, és nem tudja megváltoztatni sem.

A testsúly ellenben _alakítható_. Sok lány van, akin látszik, hogy álomszép lenne, ha 40-50 kilót leadna. A maga döntése. Míg a férfi oldal gyakori hendikeppjei (a nőknél ez egyértelműen a túlsúly jellemzően) olyan testi adottságok, amik születésből dőlnek el, és nem lehet tenni ellenük, de egy életet tönkretesznek az egyébként is nehezített terepen a párkeresés útján.

2019. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%

2.

Utálom a buta ribizliket.

2019. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#18 Nem hülyesé.g, amit írsz, de nem támogatom a "mindenki legyen vékony" inváziót, mert ettől nem lesz szebb az emberek élete, csak szara.bb az állandó megfelelési kényszertől.


Rengeteg privát üzenetet kaptam, amikben mindenki az elsőre szavazott, a vékony tahóra.


Pontosan erre számítottam.

Megnyugtató, hogy állandó fogyókúra mellett nem kell törnöm magam holmi kedvességgel, művelődéssel. Bár egyben elszomorító is, hogy nincs igény ezekre.


Tudom én, hogy 10/9 pasinak nem kell egy túlsúlyos nő. De beérni egy erkölcsi nullával, csak mert vékony... nem semmi kilátások.

2019. aug. 6. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!