Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik lányt választanád és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanád és miért?

Figyelt kérdés

1. Vékony testalkatú(!) ribizli típus, aki beképzelt, butácska, kissé tahó is, de legalább szexi.


2. Duci testalkatú(!) jó modorú, okos, kedves lány, aki nem egy szexi alkat - de legalább nőies.


Egyéb opciókra nem vagyok kíváncsi, csak a két "felkínált" lehetőségre. :D

A vékony lány nem változtat a viselkedésén, a duci pedig nem fog se hízni - se lefogyni.


Duci alatt ezt értem: [link]



2019. aug. 6. 20:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
25%

Itt a kérdésnél hányan is írták, hogy a másodikat? Tudod, mit jelent a megerősítési torzítás?


(Privátban nyilván azok, akik nem merték a támadásoknak kitenni magukat.)

2019. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%

Az 1.-t választanám, mivel egy "duci" csajt kevesebb valószínűséggel lenne kedvem felszedni.

Ha a szexibb egy kis idő múlva sem változik, akármivel is próbálkozok, és tényleg csak egy ledér, akkor(és csak akkor) majd dobom.

2019. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
23%

1-es

Imádom a vékony, ribis lányokat. Az sem baj, ha butácska. Megőrülök értük!

48Ffi

2019. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%

Ha zsírba akarom tunkolni a farkamat, akkor bemegyek a Tescoba, és veszek 100kg disznózsírt. Sőt! Házhoz hozza a futár. A kövérek igénytelenek. A kövérség eleve igénytelenség, és legalább olyan súlyú lelki nyomorultság áll mögötte, mint a ribizliség mögött.


Mit kell ezen így felháborodni?! Én is eljárok sportolni, nem eszem meg a 16.szelet tortát (ha már 15-öt megettem), és hegyi bunkó sem vagyok. Engedtessék már meg, hogy ne adjam lejjebb a lécet!

2019. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%
2.
2019. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
1-es
2019. aug. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

A 2.-al szívesen megismerkednék. Imádom a telt nőket, számomra az a szexi alkat.


35/F

2019. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%

Azt hiszem ilyen opciók mellett papnak állok.

De valakit (khmm kérdező) nagyon irritál legalább egy vékony lány :'(

2019. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz választani, mert teljesen szubjektív, hogy kinek mi a szexi. Egy duci, nőies csaj számomra simán lehet olyan szexi mint egy sovány nő. Tetszenek a duci nők, úgyhogy azt választanám.
2019. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a 2.
2019. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!