Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi akivel mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi akivel mostanában minden nap találkozok (munka miatt), és többször is végigmérte az alakomat, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Minden nővel ezt csinálják a férfiak? :)
2019. aug. 6. 22:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő tudja, hogy te tudod hogy van csaja... ha jelzel neki siman megdug es lesz egy szeretője (te). Már csak a jelzésed várja.
2019. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy tudja-e hogy észreveszem ha néz.
2019. aug. 6. 23:45
 13/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nem minden nap van ez. De heti 1-2x fixen észreveszem.
2019. aug. 7. 01:17
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Hú kollégám mondta nekem,ez azért van mert benn vagyunk összezárva.Ezt a nőt az utcán észre sem vennéd.Igaza volt,utólag rájöttem.
2019. aug. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyire nyilvánvalóan csinálja minden alkalommal akkor ez egy idióta, nem pedig egy lovag.

A pasik sokszor végig nézik a nőket, de nem ilyen nyilvánvaló módon teszik, ha csak nem akar ezzel valamit üzenni... ha viszont így akar üzenni, nekem ez nagyon... béna lenne... persze így elképzelve a dolgot. Aztán lehet a te lovagod úgy csinálja hogy ez tetszetős...de ahogy én képzelem el az béna :D

2019. aug. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
igen, ez pasi dolog
2019. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem csinálja nyilvánvalóan (kivéve egyszer🤣), de nekem sem közömbös, szóval ha én is pont ránézek akkor látok hogy néz. De nyilván nem szoktam bámulni :D csak rápillantok
2019. aug. 7. 09:11
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor ez csak olyan Bio®-dolog;)
2019. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2019. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!