Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy tetszik a szőrös női test (is)?

Figyelt kérdés

Nem tartom taszítónak, ha egy nő meghagyja a természetes testszőrét, legyen szó lábról, hasról, hónajról vagy az intim testrészekről.


Biztosan nem fétis, mert nem találom a szőr látványát különösen izgatónak, csak nem taszít, és az is tud tetszeni legalább annyira, mint egy csupasz test.


2019. aug. 7. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan így vagyok ezzel. Volt egy nagyon szőrös barátnőm,szinte mindenhol borotválta magát. Már az is nagyon izgatott,hogy szúr a teste, érzem a szőrt, de télen rábeszéltem,hogy ne szedje le, amit örömmel meg is tett. Nagyon izgató volt. F.
2019. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem szebb ha szoros a punci,a tobbi helyen engem zavarna.


De kinek a pap,kinek a papne.Szerintem ez teljesen normalis.

2019. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nő nem létezik, csak akkor ha hormonális problémái vannak, mert ma már minden nő borotválja magát, mert strandon vagy bárhol ahol le kell vetkőznie a nőnek a melegben, nem fog szőrösen kinézni, hogy mindenki őt bámulja, mert az szörnyen ciki.
2019. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szőrösebb tipus vagyok. Nyáron én is borotválom magam mindenhol,viszont volt olyan pasim,aki kérte,hogy hagyjam meg,amikor nincs strandszezon. Van akinek bejön. Ő pont azért szerette,mert egyedi,már mindenki szőrtelenít.L.
2019. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Számít mi a normális ? És ki dönti el mi a normális?

Szerintem nincs semmi baj azzal hogy ha tetszik egy női test úgy ahogy van teljes valójában úgy ahogy az "isten megteremtette "

2019. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez jön be (ahogy nem is olyan rég szinte minden férfinak - a szőrzet azt jelezte, érett nővel van dolgod).

Azért egy kicsit durva, hogy manapság megkérdőjelezi a saját normalitását, akinek bejön a természet szerint normális női test.

28/F

2019. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az váltotta ki belőlem a kérdést, hogy egy barátom múltkor kifakadt azon, hogy undorítónak találja azt is, ha egy nőnek borostás a lába, hónalja.
2019. aug. 7. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel egyenesen izgat a dús intim szőrzet. De nekem is az az elsődleges elvem, hogy hordja nyugodtan mindenki úgy, ahogy neki nem kényelmetlen. Nincs benne semmi igénytelenség, eleve odanőtt teljesen természetes módon, ha valaki úgy határoz, hogy meghagyja, hát hagyja meg.
2019. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!