Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti szeretitek a nyalást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti szeretitek a nyalást? Mekkora probléma ha a csaj nem hagyja?

Figyelt kérdés
En őszintén szólva utálom és hallottam több sráctól hogy nem tudnak meglenni nélküle mert izgatja őket
2019. aug. 7. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Én csak örülnék neki
2019. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Nagy probléma.
2019. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Van pár finnyás selejt pasi, aki nem szereti csinálni, ahogy nőből is pár, aki nem hajlandó szopni. Viszont egy normális kapcsolatban azért csinál bármit az ember, hogy a másik félnek örömöt szerezzen, az izgatja benne, hogy a másik mennyire élvezi. Szerethetek én bármennyire szopni, ha a partnerem nem élvezi, elutasítja, akkor nem fogom csinálni.
2019. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolso: igen ezt en is ertem es tudom, a kerdes itt az hogy ez a lemondas mekkora gondot okoz egy pasiban. Pl forditva en imadok sz..pni es ha tegyuk fel letezne olyan pasi aki nem szereti en lehet nem birnam ki. Marmimt hozzatartozik nekem az elojatekhoz es segit felizgulni szoval nekem pl tok fontos. Igy ertem hogy pasiknal is van e ilyen hogy annyira szereti a nyalast hogy nem akarna lemondani rola
2019. aug. 7. 23:15
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Olyan még nem volt... :)
2019. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Előbb lennék egy olyan csajjal, aki nem szeret szopni, mint olyannal, aki nem hagyja, hogy kinyaljam.
2019. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Még nem hallottam olyan csajról aki nem szeretné. Te miért utálod ?
2019. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanez vagyok, mint a kérdező. Szeretem csinálni a fiúnak, de nem szeretem ha ő csinálja nekem. Eddig volt 2 barátom. Az első teljesen elfogadta, nem is csinálta nekem. Nyilván nem emiatt szakítottunk:D:) a mostani pedig nem erőlteti, csak néha csinálja és akkor sem sokáig, mert tudja, hogy én kellemetlenül érzem magam ettől, engem zavar. De ha csak egy kicsi ideig csinálja vagyis ha csak puszilgat ott az végülis teljesen jó.

Szóval csak azt akartam mondani, hogy nekem az a tapasztalatom, hogy a pasiknak főleg a szex és a szopás a mérvadó.

2019. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak a "nyalással" általában inkább adni szeretnének, illetve látni-érezni, tapasztalni hogy a partnerüket izgalomba tudják hozni. A szexualitásnak számos módja, formája van - nem az ellentéteket kell "keresni", hanem az azonosságokat megtalálni, egészségetekre! :)
2019. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a bánatnak kell lepontozni? 1 nyomorult kérdést raktam fel mert kíváncsi vagyok miért .. Úristen .. 😒
2019. aug. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!