Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti szeretitek a nyalást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti szeretitek a nyalást? Mekkora probléma ha a csaj nem hagyja?

Figyelt kérdés
En őszintén szólva utálom és hallottam több sráctól hogy nem tudnak meglenni nélküle mert izgatja őket
2019. aug. 7. 23:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
En se ertem h kik es miert es mi alapjan pontozzak le egyesek valaszait de eleg idegesito... sok kerdesnel latom hogy a tok hasznos de velemenyben eltero valaszt is lepontozzak... szerintem be kene vezetni hogy csak maga a kerdezo tudjon lepontozni valakit ha hulyeseget ir, felesleges minden gyokernek meghagyni a lehetoseget
2019. aug. 8. 10:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok odáig érte, semmi gondot nem jelent, ha a lány nem szereti. A szopás dettó. Ha szeret szopni csinálhatja, ha nem,nekem nem hiányzik. Viszont a hagyományos, vagy hogy mondjam,szexet kedvelem,igénylem. F.
2019. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Számomra probléma.
2019. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én megérteném, de csak akkor ha elmondja normálisan, hogy azt nem szereti.

Nekem az a legfontosabb , hogy tudjam, hogyan jó neki és jól fel tudjam izgatni és csúcsra tudjam juttatni, mert ez izgat fel és juttat csúcsra engem is.


Volt olyan lány aki mondta, hogy imádja, ha nyalják, mondtam neki, h nincs óriási tapasztalatom ezzel kapcsolatban, szóval szóljon, ha nem jól csinálom.

Nagyon élvezte és jó volt, h kommunikálta, hogy mit szeret.


Utána volt egy barátnőm, ő nem kommunikált semmit, de észre vettem, hogy nem nagyon szereti, ha nyalom mert túl érzékeny volt neki.


Egy idő után nem erőltetem a dolgot, viszont, ha Simogattam ott akkor attól nagyon beindult.

Szopni nagyon szeretett mert látta mennyire jó nekem.


Csak az volt a gond, hogy nem nagyon kommunikált semmit és nekem kellett mindent kitalálni.


Fontos a kommunikáció!!!!

2020. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!