Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mit csinalnatok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit csinalnatok ha a baratotok penisze epphogy beferne es 3-bol egyszer fajna is ahogy behatol es mindent megtesz h felizgasson? Tehat nem azzal van a problema

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 02:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
almás pitét ennék
2017. ápr. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg el menne a kedvem a szextől és inkább filmeznék el mennék futni. Csak ne keljen vele dugni. Vagy szakítanék
2017. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
18cm-tol meg azért nem mennél el futni.
2017. ápr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát ami már 16 cm-nél nagyobb attól menekülök
2017. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Lemered melyik mekkora? Amikor mar beléd tolja nincs menekvés, ráadásul a nagyobbtol jobban lucskosodsz. Nem értem az aggályt. :D
2017. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmondása alapján tudom. Nagyobb pénisz fájdalmat és hüvely bemenet repedést és méhszájsebet okoz. Szóval én nem nedvesedek jobban...
2017. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szeretem mikor egy pasi aki életében nem látott jobban tudja nekem mi kell. Röhej.

A kérdésre válaszolva nálunk fenn áll ez a helyzet. Annyi a különbség hogy szinte mindig megreped a hüvelybemenetem ami érthető okokból fáj is. De mivel csak a behelyezés fáj és utána jó nem futok sehova. Emellett hosszú is nekem a párom a maga kb 16 cm-ével így bizonyos pózokban a méhszájamat is eléri ami szintén fáj. Ezt megfelelő mozgással és a csikló folyamatos ingerlésével ki tudom küszöbölni. Ha egy kicsit is nagyobb lenne a párom akkor több pózt nem tudnánk használni ami eléggé elszürkítené az együttléteket. Szóval én mikor érzékeltem hogy gond van megtanultam elkerülni ha ez nem sikerült volna valószínűleg elváltak volna útjaink a párommal.

2017. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is
2017. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pontosan ugyanez volt előző barátnőmmel... Az első félév után teljesen ellaposodott a szexuális életünk (hiába én voltam az első, akivel többször is eljutott orgazmusig), átlagosan havonta egyszer voltunk együtt, akkor is főként misszionárius pózban. Végül közel egy év szenvedés után szakítottunk. 24/F
2017. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!