Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak mi a személyes tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak mi a személyes tapasztalata prostikkal?

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam egy prostit előtte sose voltam még ilyen helyzetben, hogy erre vetemedjek. Fura volt igazából nekem kicsit negatív élmény volt. Tudtam, hogy nem élvezik az együttlétet, na de ennyire látványosan nem. Nem azt mondom, hogy szerelem kell hozzá, hogy meg tudjam tenni valakivel, de azért kellene, hogy legyen egy ilyen szikra ami beindítja az embert. Jó rendes volt nem arról volt szó, hogy türelmetlen vagy bármi volt, egyszerűen látszott rajta a kényszer, hát ez van. Tanuló pénz volt. Az érdekelne, hogy aki kipróbálta már szintén ilyen lánnyal neki mi a tapasztalata?
2019. aug. 10. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Figyi, aki élvezetből dug, az ingyen csinálja, azzal akivel akar, és akivel megvan a szikra.

A szikrához pedig nem elég hogy időpontot kérsz telefonon.

A prostik nem szeretik amit csinálnak.

ennyi.

2019. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
volt mar pozitiv es negativ elmeny is. leirni hosszu itt de ha van kerdes priviben megtalaltok
2019. aug. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt de csak is pozitív, nem volt olcsó de tényleg olyan élmény volt mint egy barátság extrákkal egy átmulatott este után, nyilván úgy tünt hogy magyon élvezte de ezért fizettem, normális kultúrálthoz kell menni
2019. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első átvert :(

A többi vagyese volt.

Van akihez visszajárok,és van akit másnak sem ajánlok.

2019. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kb mindegyik csalódás volt. De lehet azért mert engem nem lehet átverni, egyszerűen észre veszem ha megjatsza magát valali.
2021. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!