Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jobb a szex ha körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb a szex ha körül vagy metélve?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam haveroktól és hogy sokan ezért metéltetik a szerszámot.

2019. aug. 11. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A korulmeteltek allitolag tovabb birjak az aktust,de azon kivul hatrany a tapasztalatok szerint.
2019. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem hátrány!
2019. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Erősen kétlem. Szerintem azok terjesztik akik körül lettek metélve valamilyen okból. Persze ha ez kisgyerekként történt, nincs összehasonlítási alapja. Ha felnőttként, akkor valószínüleg fitymaszűkülete volt. Akkor pedig naná hogy jobb a szex a műtét után, hiszen nem akadályozza a szűk előbőr.
2019. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet jobb lehet nem, de csak emiatt nehogy ilyet tegyél
2019. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%
Mivel állandó stimulációnak volt/van kitéve (ruha stb), sokkal nehezebben élvez el a blankolt, mert nagyobb intenzitás kell neki. Nekem nem jön be esztétikailag sem. 29L
2019. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Saját elhatározásból (nem volt fitymaszűkületem), felnőttként, 28 évesen metéltek körül, öt évvel ezelőtt. Igen, jobb, intenzívebb érzés a szex, és a legtöbb nő is a metéltet szereti jobban, miután volt lehetősége kipróbálni.
2019. aug. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megoszlanak a gyakorlati tapasztalatokon alapuló vélemények. A péniszt érő ingereket a fityma idegvégződései veszik fel elsősorban. Fityma hiányában így az aktus tovább tart, de előfordulhat, hogy mégsem elegendő az inger az orgazmushoz vagy ejakulációhoz egyéb inger hiányában. Ezért sok körülmetélt ember utólagosan próbálja mesterségesen nyújtani a megmaradt fitymabőrt, hogy több ingert legyen képes felvenni.
2019. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl teljesen mindegy, egy fokkal jobban tetszik a nem körülmetélt változat, de nyilván kapcsolatban egyáltalán nem számít.

Azt vettem észre, hogy a legtöbb körülmetélt pasi azt mondja jobb, de ha megkérdezik tőlük, hogy miért, csak azt tudják mondani, hogy azért mert tovább bírják, de erre meg szerintem nem ennek kellene lennie a megoldásnak.

2019. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!