Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek a szőrös vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek a szőrös vagy a szőrtelen férfi fenék tetszik?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán érdekel a férfi fenék. Nem is nagyon szeretnék vele semmit kezdeni. Ahogy a páromnak jólesik. Legyen olyan.
2019. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Mindegy
2019. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Lehet szoros de vannak ferfiak akik nagyon szorosek mindenhol, na az szamomra nagyon nem szexi:/ de ezzel nem tudnak mit kezdeni mert pl ha legyantazna egy testreszt furan nezne ki hogy mellette meg szoros:D

Szoval nekem csupasz vag gyengebb/ritkabb szor okes

2019. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Szőrtelen
2019. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán ez a legfontosabb a nőknek. Sőt mily' meglepő nem is a farokméret (ha már az átlagot eléri, akkor fontosabb hogy tudja használni), inkább a Férfi egyben, mennyire figyelmes, kedves velük, milyen a kisugárzása, mennyire férfias stb.
2019. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A formája a lényeg :D
2019. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek, a formája a lényeg. A szexuális életünkben nem játszik szerepet a párom feneke, de ettől függetlenül én imádom, mert kérek, feszes popója van. Eléggé szőrös is, de engem az kicsit sem érdekel. Egy férfi szőrös. Nem túl meglepő.
2019. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lényegtelen dolog
2019. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a párom szőrteleníti a fenekét, de számomra így is tetszik és szőrösen is

az nekem fontosabb hogy kerek feszes feneke van amit szeretek markolászni

2019. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!