Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányiok ti fényképeztetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányiok ti fényképeztetek már férfit merev hímtaggal le?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 06:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én lennék az alany akin a gyakorlas folyik!
2019. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi is csináltunk régebben ilyen képeket. Pl kirándulások alatt. Ha már egyszer felállt, megörökítette a párom. Jól felhúzott a szitu mindkettőnket. Viszont kell a fény, mert hosszú záridőnél a vér lüktetése bemozdítja a témát.
2019. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#10

Általában az aktuális pasim, de volt már egy-két egyetemi haver is. Sőt volt már rendes modellem is, némelyik vállal ilyen képeket is. Pl ha reklámfotózásra jön fiú, mindig kifaggatom milyen munkákat csinál, és ha mondjuk valaki vállal akt képeket is, azt általában az se zavarja ha közben áll. Volt két ilyenem is, velük volt a legjobb dolgozni! Nem nyafogtak, nem hisztiztek, nem akartak minden második kép után megdugni.

Amúgy köszönöm az ajánlatokat, nem kérek többet. Nem a farkakat fotóztam kifejezetten, hanem a fiúk testét különböző beállításokban, az erekció csak a plusz volt amelyiken volt, nem mindig volt.

2019. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 mikeXxX ***** válasza:
Bezzeg szexvideót senki sem akar csinálni csak saját részre 😠!
2019. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Barátomat igen, mielott elutazott 3 hétre
2019. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A nőket nem izgatja a merev pénisz látványa annyira hogy lefotózzák. A nők nem úgy viselkednek és gondolkodnak mint a férfiak, ideje lenne már ezt megtanulnotok.
2019. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor én biztos kivétel vagyok.:D
2019. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!